Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? Nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Nem tudja hogy mit akar? Mit csinálhatnék? Bővebben Lent

Figyelt kérdés
Múlt héten találkoztam egy lánnyal (születésem óta ismerem, nagyon jó barátok vagyunk) és amikor várakoztunk a megállóba egyszer csak lekapott. Én persze mivel pasi vagyok nem hajoltam el. Ezek után nem szóltunk egymáshoz, de szerencsére egyből jött a busz és felszállt. De ezek sose ér rá elmenni sehova, msn-en is ha ráírok 5 perc után már mennie kell...rejtettbe lép (msn discovery). Nem szeretnék vele járni, mert veszítettem már el így igaz barát(nő)t. Mit tehetnék szerintetek? Köszi a válaszokat!
2009. nov. 10. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz lekapás alatt? Ha csókot, akk a válasz egyszerű.. A lány félénk..


Tetszik a lány?:


- Viszonozd és nem lesz gond


Nem tetszik a lány?:


- Jelezd vhogy h nem fog ez menni

2009. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
viszonoztam is, tetszik meg minden, csak már veszítettem el így nagyon jó barátot és emiatt vannak bennem kételyek
2009. nov. 10. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
mond el ezt neki is, és itt próbálj meg az előző hibáidból tanulni.Sok sikert.
2009. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De kerül engem, nem tudok vele személyesen beszélni...msn-en ezt megbeszélni meg olyan, mint msn-en csajozni...
2009. nov. 11. 06:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarban van, mert nem akarja, hogy azt hidd milyen kis cafat amiért lekapott...És most nem mer a szemed elé kerülni. Odamész hozzá megfogod finoman a karját "beszélnünk kell" mondattal félrehívod, hogy ne hallja senki és megbeszéled vele az eseményeket. Elmondod neki mennyire szereted, de ez így neked nem megy, mert félsz, hogy elveszted a barátságát. Ha ezek után mégis többet akar, add meg neki, mert a barátságotoknak lassan, de biztosan úgyis vége szakad...
2009. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ezzel az a probléma, hogy Pest 2 másik oldalán lakunk és ha egyszer "sose ér rá" akkor nem tudok vele személyesen beszélni.
2009. nov. 11. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az az msn discovery? tenyleg lathato vele az aki rejtve van ?
2009. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor, ha akkor lép rejtettbe, mikor te fent vagy, ha már előtted rejtett volt akkor nem!
2009. nov. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!