Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy ma...

Csak én érzem úgy, vagy ma már tényleg több a "tini ribanc", mint a 6-7 éve felnőtt generációban?

Figyelt kérdés

Én most 19 éves vagyok és ma már valahogy az a divat, ha 10-12 évesek is feszülő lakk nadrágban járnak, hányásig isszák magukat és lány-lány smárol egymással. Ezektől lesz valaki "menő".

Most így visszagondoltam és úgy emlékszem, hogy ilyen egyáltalán nem volt, amikor én voltam 12 év körüli. Csak olyan közegben nőttem fel, ahol ez nem volt ennyire divat, vagy régebben tényleg jóval kevesebb tini ribanc volt? Már félek, hogy mi lesz akkor, amikor ez a mai generáció felnő...


2010. aug. 25. 22:28
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
19-es válaszoló (11 éves lány), sajnos ez így van... Én is pontosan így vagyok, és az itteni "baráti" körök lenézik, ha pl. valaki nem követi a divatot, nem jár olyan menő cuccokban, és nem azért, mert csórók, hanem mert nem kedveli azokat. Lenézik azt is, akinek fontosabbak a saját háziállatai, mint a cigi, a pia, a buli meg a facebook.
2012. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

40/41 utolsó előtti vagyok!

Kedves Utolsó: EGYETÉRTEK VELED! Sajnos ez a helyzet!

2012. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!