Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy ma...

Csak én érzem úgy, vagy ma már tényleg több a "tini ribanc", mint a 6-7 éve felnőtt generációban?

Figyelt kérdés

Én most 19 éves vagyok és ma már valahogy az a divat, ha 10-12 évesek is feszülő lakk nadrágban járnak, hányásig isszák magukat és lány-lány smárol egymással. Ezektől lesz valaki "menő".

Most így visszagondoltam és úgy emlékszem, hogy ilyen egyáltalán nem volt, amikor én voltam 12 év körüli. Csak olyan közegben nőttem fel, ahol ez nem volt ennyire divat, vagy régebben tényleg jóval kevesebb tini ribanc volt? Már félek, hogy mi lesz akkor, amikor ez a mai generáció felnő...


2010. aug. 25. 22:28
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

Ja igen... amikor én voltam 12, akkor még csak Windows 2000 volt és sokkal kevesebb otthonban volt internet + a mai közösségi portálok se működtek. Na meg "Lady Gaga" se volt még.


Basszus, ilyen öreg vagyok? Rájöttem, hogy most épp arról beszélek, hogy "bezzeg az én időmben"...

2010. aug. 25. 22:31
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Hogy jön ide Lady Gaga?! Amúgy igen most ku*va sok ribanc van fiúk és lányok közt is.
2010. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%

Hajjaj, de még mennyi. És te még nem is abban a körökben mozogsz, de én igen...

15/l

2010. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen igazad van :) Sajnos ez úgy tűnik világviszonylatban értetődő, és elkerülhetetlennek látszik, túlságosan kevés a szigorúság... Minden megvan nekik engedve
2010. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

igen ezzel egyet kell hogy értsek.

amióta bekerültem gimnáziumba hirtelen felkellett nőnöm hogy itt nem úgy mennek a dolgok mintahogy eddig éltem. úgy éreztem hogy én jókislány elvagyok varázsolva meg minden hogy milyen jóa világ. és egyről a kettőre észrekellett vennem, hogy eznem így van, hogy a nálam fiatalabbak úgyélnek mint a 18 évesek és számomra ez felháborító volt. meg hogy ki-kivel fekszik le a nagy téma.. meg hogy fu milyen jól berúgtam. nemazért, énis elszoktam járni nade tényleg 12-13évesek...

2010. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
9%
Amikor én 19 voltam(7 éve) mi is hányásig ittunk, a csajok smároltak részegen, és mindenki kavart mindenkivel.
2010. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Igen, amikor 19 voltál.
2010. aug. 25. 22:43
 8/42 A kérdező kommentje:
Egyetemen azért ez kicsit más felnőtt emberek között, mint általános iskolákban, vagy akár a gimiben.
2010. aug. 25. 22:44
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok nálunk nem volt ilyen. tényleg egyre aggasztóbb, amikor a szomszéd 9 éves kislány kezdett el kioktatni hogy sminkeljek erősebben a randimra és mutatta hogy dobjam ki jobban a mellem, akkor totálkészlettem, de ez még lesz rosszabb is......
2010. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te érzed úgy..

Én 20 éves vagyok, alsó tagozatban pedig emlékszem, olyan melegítőben jártunk suliba, aminek foltozott volt a térde, vagy a könyöke, de senki nem nézte ki a másikat, az volt a normális (és nem azért, mert csórók voltunk)

Általános iskolában nem volt mobilunk, meg internetünk, és nem az volt a fő téma, hogy pasik, szex, shoppingolás, hanem kimentünk a játszó térre, meg elmentünk biciklizni, kirándulni...

A mai általános iskolások/középiskolások pedig már annyira szeretnének felnőttnek látszani, hogy elfelejtik, milyen jó is gyereknek lenni...

2010. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!