Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez szerintetek se normális?

Ez szerintetek se normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok


20 éves lány vagyok. A velem egykorú ismerősök szó szerint "hülyének" néznek, mert nem járok el bulizni. Tavaly érettségiztem, múlt hónapban megszereztem a szakmámat, és szeptembertől egy 2 éves felső fokú képzésen veszek részt. Tehát mindig van valami ami leköt. Eddig a szüleim is húzták a szájukat ha esetleg elmentem bulizni ( egy évbe max 2 ilyen alkalom ha előfordul/t/), de soha nem tiltották meg. Viszont most folyamatosan azt mondogatják, hogy teljesen be fogok savanyodni ha ez így megy tovább!!


Barátnőmmel 1 héten 1-2x találkozunk, strandra járunk, sétálunk, bicajozunk, beszélgetünk stb... Több alkalom nem megoldott mert dolgozok. A hétvégéket a Párommal töltöm, tehát akkor se vagyok itthon, strand séta fagyizás stb :) A Párom 25 éves, amikor még nem jártunk, sokat ment bulizni a barátaival, de mióta együtt vagyunk, egyáltalán nincs kedve hozzá. (Lassan 2 éve) Pedig jó pár alkalommal megkérdeztem, hogy menjünk-e?! Persze nem azért mert nekem nagy kedvem lett volna bulizni... Csak szerettem volna a kedvére tenni :)


Ráadásul beszélgetni se igazán tudok a velem egykorúakkal, mert őket teljesen más érdekli mint engem. Más téma nincs, csak a buli, pasik/csajok, pia ... Én ezekhez nem igazán tudok hozzászólni, mert - csak egy pl. nem tartom túl jónak, hogy valaki 20 évesen 8 sráccal együtt volt, de nem is akarom őket bántani, mert ha nekik így jó, én hiába mondok bármit az úgyse fogja őket érdekelni. (De lehet, hogy tényleg velem van gond, ez se kizárt!)


Engem sokkal jobban leköt az, hogy mi lesz a jövőben, hogy fogok tudni előteremteni milliókat egy saját lakásra, mikor jöhet szóba az összeköltözés, baba vállalás, hogy lehetek a Barátom számára minden téren jó, hogy a későbbiekben se legyen "semmi" gond köztünk, szeretek főzőcskézni, sportolni és még sorolhatnám.... Ezért az iskolában se nagyon tudtam senkivel kommunikálni, barátságokat kialakítani, és hát mit ne mondjak, elég unalmas év áll mögöttem :) Aztán még 2 év hátra van (új osztályban)...


Bocsánat, hogy hosszú lett, még tudnék írni hozzá, de ...

Szeretném megtudni, hogy tényleg velem van a gond, és ha igen min változtassak??? Érdekel minden vélemény.


Előre is köszönöm!


2010. júl. 14. 10:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont hogy ez a normális.amúgy meg ki dönti el,hogy mi a normális?kur vának a sok pasi,apácának pedig Isten.
2010. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy vannak a dolgok ahogy leírtad akkor jól járt veled a pasid(majdnem hogy irigylem).
2010. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
92%

Szia. Én kicsit fiatalabb vagyok mint Te, de

sztem nagyon jó dolog az, hogy nem csinálod azt, amit a mai fiatalok, isznak drogoznak, összefekszenek fűvel fával. Te már érettebb gondolkodású vagy. Sokkal jobban érdekel a jövőd, mint a buli.

Persze azért remélem szilveszterkor, vagy ünnepnapokkor, néha napján elmentek bulizni. Mert az nem árt azért. :)


Szóval nincs veled semmi baj. Bár több ilyen ember lenne, mint Te. :)


16/L

2010. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne ez normális? Nem vagyunk egyformák, a lényeg, hogy te így érzed jól magad, akkor meg miért is csinálnád máshogy a dolgokat?
2010. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%

a túl jó kislány vagyok és komoly felnőttnek látszom hozzáállás sem normális...


Tipikusan majd 30 év körül jössz rá, hogy jó lenne bulizni, kicsit élni az életet...

Hidd el most kell kicsit élned. Megbánod. 33/F

2010. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%

Nincs semmi baj veled. Talán csak kicsit érettebben gondolkodsz, mint a többi hasonló korú lány.

Az se jó, ha valaki minden nap mással bújik ágyba, miközben olyan részeg, hogy azt sem tudja, hol van.

2010. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez igaz.. De kezdem azt érezni, hogy tényleg kilógok a sorból.. :S
2010. júl. 14. 10:56
 8/28 A kérdező kommentje:

Bocsi, mire leírtam sok válasz érkezett, az elsőnek szántam az előző kommentet.


Természetesen szilveszterkor szülinap névnap stb nem ülünk itthon, hanem megünnepeljük, nálunk ez általában egy alkalomra van besűrítve max 2, mert minden 1 héten van :) Azt se mondanám, hogy túl jó "kislány vagyok" ... :) Én is ittam már többet a kelleténél nem tagadom, kipróbáltam a cigit is de így körülbelül ennyi. De ez nem minden "napos" dolog az életemben, 1x fordult elő, sőt még tanultam is az esetből. Nem szeretnék komoly felnőttnek tűnni, csak szeretnék először biztos alapokat magam körül, az ember szerintem 30 évesen is szórakozhat, ha szeretne. Csak nem értem miért nem találom meg másokkal a közös hangot... Ez a legnagyobb gondom.

2010. júl. 14. 11:09
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A 10.54.-nek nincs igaza! Ha nem bulizik valaki,attól még ÉL! Az élet nem a bulizásról,meg a szexről szól! Aki váltogatja a partnereit,az nem él,hanem csak az ösztöneinek él. Igaz,hogy ma ez a divat,de ettől csak értéktelenebb lennél. Ne változz meg,neked van igazad!

27/F

2010. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
MI is kilógunk a párommal a sorból,de mi mindig azt néztük,nekünk mi a jó,nem azt,hogy mások fikáznak,pedig volt rá példa.
2010. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!