Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit érdemes ilyen...

Szerintetek mit érdemes ilyen helyzetben tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most 17 évesen döbbentem rá arra,hogy az életemet teljesen elrontottam tanulás szempontjából.Egy szakközépbe járok egy teljesen értelmetlen szakon (11.-es vagyok).Szeretnék átmenni egy gimibe mivel úgy érzem ahol most vagyok semmi esélyem tovább tanulni.De ami gimit kinéztem magamnak ami szóba jöhet az az emelt angol+informatika és alapszintű német csak,hogy németet általános iskolában tanultam utoljára és 2 év lemaradásom lenne.A jelenlegi sulimban egyszerűen semmit nem tanulok és úgyis lazán 3-t kapok alig tanulunk valamit a gimibe me lenne célom,kihívás és értelme tanulni.Szerintetek mit tegyek maradjak vagy menjek ?
2011. jan. 5. 04:17
 1/2 anonim válasza:
attól függ mi a szakod?
2011. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4év alapképzés tehát kapok egy érettségit +2 év gyakorlat akkor kapom a szakmát amúgy környezetvédelem... de nem oda terveztem csak amire akartam menni oda nem vettek fel színtévesztés miatt :)
2011. jan. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!