Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesthez közeli Programterv...

Budapesthez közeli Programtervező Informatikus egyetemek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Végzős, 12-es diák vagyok, és érdekelne, hogy vannak-e Budapesthez vagy Esztergomhoz közel Programtervező Informatikus szakos egyetemek. Az ELTE jelenleg az első választásom, mivel mindenképpen programtervező szakra szeretnék menni, ezt már eldöntöttem. Több éve foglalkozom programozással, és már van néhány saját webalkalmazásom is. Github: [link]


Mit javasolnátok nekem, és miért? Maximum egy-két óra utazás belefér Esztergomból, de Budapest lenne a legideálisabb.



ma 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg FOSZK is szóba jöhet.
ma 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Igen, az ELTE eléggé közel van Budapesthez.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyéb egyetemeket/FOSZK-ot szeretnék tudni, mivel nem fix hogy bekerülök az első helyre...
ma 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!