Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nyíregyházi Egyetem programt...

A Nyíregyházi Egyetem programtervező informatikus FOSZK-ra megéri e menni?

Figyelt kérdés

Már járok egy társadalomtudományi képzésre, ám nem tudom, hogy biztos ez e a legmegfelelőbb számomra, már így munkahely és pénzkereseti lehetőség gyanánt és emiatt jelentkeztem a NYE programszervező informatikus FOSZK-ra.


A kérdéseim:

Milyenek a tanárok?

Mennyire nehéz a FOSZK?

Mennyire durva a matek?

Jelenleg az AI és a széleskörű programozás tanulási lehetőségek mellett van e értelme belevágni egy ilyen képzésbe?

Mennyire telített az IT munkaerőpiac?



júl. 3. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
64%
Semmi értelme, se megfelelő tudást nem fogsz kapni a papír értéke pedig egyenesen 0. A junior piac kifejezetten telített, a beugró szint az nagyjából a BSC + 1 éves diákmunka környékén van.
júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!