Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamok vannak,...

Milyen tanfolyamok vannak, amit elvégezve könnyű elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Amikor egyetemet választottam, akkor azt néztem, hogy mi az, ami érdekel engem, nem azt, hogy hogy lehet a diplomával elhelyezkedni. Na, ez egy óriási hiba volt, mert miután elvégeztem, kiderült, hogy sehogy. Csak olyan munkahelyekre vesznek fel, amihez egy érettségi is elég (vagy az sem kell), legtöbb helyről visszajelzést sem kapok. Szaros irodai adminisztrátor munkáknál sem jeleznek vissza, pedig ebben még (részmunkaidős) tapasztalatom is van...


Most nem szeretném elkövetni ugyanazt a hibát, mint az egyetem választásnál. 26 éves vagyok, kb 0 értékes munkatapasztalattal, és szeretnék egy normális munkát. Arról már lemondtam, hogy olyan dolgot csináljak, amit szeretek, arról is hogy extrán jól keressek. Ezért azt kérdezem, hogy milyen olyan munkák vannak, amit mondjuk max 1-2 éves tanfolyammal el lehet végezni, és pályakezdőként is könnyű elhelyezkedni? Tényleg nem érdekel, hogy micsoda, nem a félmilliós-milliós fizetés a cél, csak az hogy egy értelmes helyen dolgozzak...



tegnap 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Szennyvíztelep kezelő
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi
tegnap 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Utcaseprő
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként gyakorlatilag bármilyen kétkezi munka. Fizikai munkát nem akar senki végezni.
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van munkám most is, szóval nem szorulok arra, hogy utcaseprőnek menjek. Pont hogy értelmesebb munkát szeretnék az eddigieknél (ami fizikai munkák voltak, pl. raktár).


Nem zavar a fizikai munka sem, ha az tényleg egy értelmes szakma, nem olyan amihez 8 általános elég. De azt például tudom hogy sokan mennek klímaszerelőnek mert az pont az egyik legkönnyebb ilyen szakma, szóval lehet hogy ebben nehezebb lenne elhelyezkedni. Mi a keresett? Villanyszerelő, gázszerelő? Amiből még sok hirdetést látok az a könyvelő, de pályakezdőként nem tudom hogy mennyire keresett. Valami IT-s cucc is érdekelhetne, de ezeknél meg végképp nem tudom hogy melyik az a része amelyikhez elég egy sima tanfolyam.

tegnap 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Masszőrnek tanulnék.
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!