Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosisok, orvosok! Ha tehetné...

Orvosisok, orvosok! Ha tehetnétek, jelentkeznétek mégegyszer az orvosképzésbe?

Figyelt kérdés

Megért ezt választanotok? A fizetés azért remélem nő, mire én végzek, de mit gondoltok a többi dologról? Elismerés, munkakörülmények.. Megéri végigcsinálni?

És ha nem, mit választanátok inkább? Előre is köszi a válaszokat :)


2010. aug. 29. 19:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos szerintem nem tévedsz. Ők biztos nem azért mentek elsősorban orvosnak, amiért Ti ketten! :)
2010. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Vajon a kérdező megkapta a válaszát? :D :D
2010. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szegény, remélem nem haragszik, amiért vitafórumot csináltunk a kérdéséből:(

De tőlem kapott választ:D

2010. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Ebbe már muszáj beleszóljak.

Én idén kezdem az orvosit Erdélyben, magyarul. Persze szeretnék jó orvos lenni és nem a pénzért megyek. De itt még rosszabb a helyzet. Nagyon kevesen maradnak az országban, és akik maradnak azok általában hálapénzt is fogadnak, mert másképp nehéz megélni. Egy rezidens például itt olyan 50 ezer, 60 ezer FT körül kap. És a szülői segitség nekik az alap. Anélkül nem lehetne megélni. Ezért mondom, hogy én például már most úgy állok hozzá, hogy nem biztos, hogy az országban fogok maradni. Szeretnék itthon maradni, de megélni muszáj.

2010. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Hű hát köszi a válaszokat :D:D

Nem akartam itt vitát nyitni, mert ez a fizetés-hálapénz dolog elég nagy dilemma, és szerintem megoldható lenne. De kár emiatt idegesíteni magunkat itt a gyakori kérdéseken :D


Annak az 1 válaszolónak aki a kérdésre válaszolt, annak tényleg köszi : )

Ettől függetlenül még írjatok válaszokat! :) :D

2010. szept. 3. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!