Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről a képről,...

Mit gondoltok erről a képről, hirdetésről? Ha titeket érintene a dolog, jelentkeznétek?

Figyelt kérdés

Mi miatt igen, és miért nem? Előre is köszi a válaszokat.


ANGOL!!! (1800 Ft/ 90 perc)


Végzős anglisztika szakos hallgató lány vállal angolból érettségire és nyelvvizsgára való felkészítést, korrepetálást. Az alacsony árhoz lelkiismeretesség, elhivatottság és tapasztalat társul. Oktatás Budapesten, Gödöllőn és Aszódon, hely: megbeszélés szerint. tel szám: xxx e-mail cím: yyy


2011. okt. 16. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem h hol hirdeted? én is szeretnék német nyelvből korrepetálni de nem nagyon találok tanulót

egyébként szerintem korrekt a szöveg

2011. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi, bár az árakkal nem vagyok tisztában, de korrektnek tűnik.
2011. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még sehol, de tervezem, hogy mindenhol kiplakátolom (sulik, buszmegek, egyetemek, könyvtárak... Egyébként mennyiért tanítanál, lehet érdekelne. Vagy összefoghatnánk, és segíthetnénk egymást, pl. kitenni egymás hirdetését. Mit szólnál? Írj privit, ha érdekel!
2011. okt. 16. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 2ok miatt nem jelentkeznék.

1. németet tanultam és az elég nekem

2. már nem tanulok

Egyébként az ár korrekt és a szöveg is jó. Számlát adsz?:D

2011. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kimondottan alááraztam a tanároknak, máshogy nem tudom megcsípni a diákokat, diplomám pedig csak májusban lesz, 'papír' nélkül nem szeretnék többet elkérni.
2011. okt. 16. 20:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem adok számlát, de mikor én jártam magántanárokhoz sem adott senki nekem. Kellene vajon?
2011. okt. 16. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:

nem kell számla szerintem.

írtam privit

2011. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 20:18!


Viccből írtam a számlát, nyugi:) Egyébként szerintem hivatalosan kéne adni, mert így feketén dolgozol. De ebbe ne menjünk bele.

2011. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem fekete, ebben biztos vagyok, egy-két éve hozott egy törvényt a kormány, miszerint ez egy teljesen jogos tevékenység. Na nem mintha nagyon izgatna:D
2011. okt. 16. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért nézz utána,hogy valóban nem kell-e számlát adnod és adóznod? Ha hirdetsz,és nem adózol,könnyen rád szállhat az APEH és megbírságolhat.
2011. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!