Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeznétek szerződéses...

Jelentkeznétek szerződéses katonának a helyemben? Egy gyárban dolgozóm három műszakban havi nettó 120-130 ezerért, ráadásul meg sem szakadok érte (csak néha) raktárban vagyok. Viszont szeretném kipróbálni a katonaságot, míg fiatal vagyok (22)

Figyelt kérdés

Azért csak szerződésesnek,mert nincs érettségim,ha lenne szó nélkül jelentkeznék a Kinizsire!Mindig is vonzott a katonaság,csak hát mint írom egész jó munkám van. Mit csinálnátok a helyemben? Csak értelmes válaszokat várok!

Örülnék jelenlegi szerz. és hiv.katonák véleményének is!!


2011. máj. 2. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

a légió jobban fizet


[link]


mondjuk itt profi gyilkos leszel...


és jó sanszod vn egy két szaftos bevetésre is

2011. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mondjuk én semmi pénzért nem mennék katonának


hogy miért?


ebből a "buliból" nem lehet menetközben kiszállni... (a magyarból se)


ezt nem lehet megfizetni.

2011. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A katonaság nem olyan mint a bungee jumping. Nem egy klassz osztálykirándulás ahol éjszaka sunyiba besöröztök és jót nevettek hogy az ofő semmit se tud. Újoncként szétszopatják az agyadat és mire oda jutsz hogy elsimernének, már elment az életkedved. Ráadásul a fizetés sem valami hajde jó. Apám 15 év munkaviszony után keresett annyit hivatásosként mint te most. Igaz 43 évesen nyugdíjba jött és havi 170 E-et kap, de csak azért mert jó móka, szeritnem kár belevágni.
2011. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha a lóvé miatt akarsz menni,akkor felejtsd el!!!

Ha viszont mint életpálya iránt érzel vonzalmat ,akkor most vagy a legjobb korban ,hogy kipróbáld és juss is valamire! De én most semmi esetre sem mennék!

2011. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.Amúgy mint írtam nem buliból mennék,hanem azért mert érdekel ez a világ.Apám rendőr volt,és gyerekkorom óta vonz az egyenruha.Miért pont a katonaság? Ezt én sem tudom.
2011. máj. 3. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!