Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeznétek a helyemben?

Jelentkeznétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Adott egy munka, ahol anyanyelvi vagy folyékony francia nyelvtudást kérnek. Én 4 éve érettségiztem franciából, azóta nem használtam a nyelvet, szóval eléggé berozsdásodott a nyelvtudásom. Ennek ellenére megpályáznám az állást. Lehetséges, hogy felvesznek? Persze ráerősítenék, hiszen végül is, 11 évig tanultam ezt a nyelvet. Bátor vagyok vagy hülye?:)
2011. szept. 2. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem kb esélytelen vagy


de igaZIBÓL semmit se vesztesz

max elküldenek


JELENTKEZZ

2011. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülye
2011. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ÖÖö....


Az anyanyelvi illetve folyékony nyelvtudás az felsőfok vagy szinkrontolmács szintű nyelvtudás - nem egy sz.aros érettségi szint. Számíthatsz rá, hogy az interjú franciául lesz, sőt, csodálkozom, hogy a CV-t nem franciául kérték.

2011. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, inkább készülj a legrosszabbra. Én a helyedben megpróbálnám, maximum nem sikerül, vagy kevés jelentkező lesz és lejjebb adják az igényüket. Ennyi varia létezik. És nem vagy hülye, aki ezt írta, arra ne hallgass!
2011. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon is jól tetted.


Mindent meg kell próbálni. Lehet senkit nem kapnak és megelégednek egy egyszerü tudással is.


Viszont amit tennék, hogy az interjúig eljárnék minden nap francia tanárhoz. hogy minél jobban menjen mikor oda kerülsz. ha nem ívnak be az sem baj, de szerintem jól tetted hogy jelentkeztél.

2011. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezni jelentkezhetsz, csak ne járj a fellegekben. 12 évig tanultam angolt, leérettségiztem belőle, majd még tanultam kb 4 évig. Kiköltöztem Angliába és megszólalni sem tudtam. Most közel 3 éve élek itt, de a tanulás ellenére sem megy minden fényesen. Pl. nekem a telefonhasználat az úgy ahogy van, nem megy.
2011. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Nos, a tudásom némileg jobb, mint az érettségi, mivel 11 évig tanultam a nyelvet. Jó a nyelvérzékem is, tehát, ha tanulni kell hozzá, az sem gáz. A legnagyobb probléma, hogy nem használtam régóta...hajlandó vagyok bele munkát tenni, de még mindig nem döntöttem, hogy megpróbáljam-e..majd estig eldöntöm.
2011. szept. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!