Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az, hogy "love sucks"?

Mit jelent az, hogy "love sucks"?

Figyelt kérdés

de a love-ot helyettesíthetjük bármivel, csak nem értem a kifejezés jelentését...



és nem kell a trágár fordítás, tudom mi az, hogy suck :D köszi


2010. máj. 26. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

...valami... szívás, tré, gáz, sz*r


17/L

2010. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sz*pás, ahogy magyarul is használjuk erre-arra, hogy ez egy nagy sz*pás volt. Persze lehet szebben is mondani, de ezt jelenti.
2010. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akármire használhatod, hogy ez sucks, meg az sucks... Magyaros fordításban olyasmi, hogy "a szerelem szar", vagy "a szerelem szívás". Szóval asszem így melléknévvel vagy főnévvel fejezheted ki leginkább, ha nem azt a bizonyos igét akarod használni, ugyanis egyetlen ige sem jut eszembe rá, ami kifejezné amit jelent, és nem az a trágár szó. ;):D
2010. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és nem biztos, hogy mindig "szopást" vagy "szopni"-t jelent, ugyanis ha például azt mondod, hogy "you suck", akkor nem azt mondod vele, hogy "te szopsz" (szoktál szopni), hanem hogy "szar vagy". :D Vagy ugyanez az "it sucks"-szal.. :))

((egyébként nem trágár jelentése is van ennek a szónak, nem tudom, mit kell mindig a rosszra gondolni:D))

2010. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja értem,köszi:)


én sem értem hogy miért kell trágárkodni, ed annyi barom van aki meglátja és rögtön beírja h szopni :| idióták.


köszi

2010. máj. 27. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:

"A szerelem szívás"

Szal olyasmit akar mondani, h szar dolog szerelmesnek lenni, lényegében

2010. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 William Costigan válasza:
you suck at love - béna vagy a szerelemben. pl.
2013. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!