Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok németről magyarra?

Lefordítanátok németről magyarra?

Figyelt kérdés

Man bedenke, unser Verbrechen war so riesengross, dass beide Gastgeber von der Tafel weggerufen wurden. Ich konnte mir den Umfang der uns drohenden Strafe nicht einmal ausdenken!


Ich war böse mit meinen Eltern, dass sie das Schwert der Rache so lange über mir schweben liessen.


Wagten die Schwestern in ihrer albernen Gänsemanier wirklich einmal, über unsere Leidensmienen zu giggern, so brachte sie ein strenger Blick meiner Eltern sofort wieder zu Ruhe. Selbst M. und C. die sonst immer sofort bereit waren, uns zu dauern, verloren nicht ein Wort, über diese unsere Prüfung.


.. Laute wiederstrebte seiner Natur.


2010. febr. 18. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj szótárt, nem egy bonyolult szöveg...
2010. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaza van előttem szólónak, nem másokat kellene ezzel terhelni, csak ki kellene szótároznod, 10percnél nem lehet több.
2010. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kifejezéseket nehéz megtalálni szótárban, főleg ha osztrák eredetű a fordítandó szöveg és nem hochdeutsch, nem kioktatni kell, elhiheted hogy nem azért írtam kérdést mert lusta vagyok utánanézni, hanem mert nem ment :)
2010. febr. 18. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben nincsnek olyan kifejezések, amit nem talász meg szótárban, és nincsenek benne osztrákos szavak sem, hanem hochdeutsch.

Inkább csináld meg a levkédet egyedül, ne legyél már ilyen lusta - amióta ide beirtad, és másokra vársz, már régen meglennél vele.

2010. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már rég megvagyok vele .. :)
2010. febr. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!