Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan viszonyulsz az angol...

Hogyan viszonyulsz az angol órákhoz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
szeretem
2009. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem tanulom hál istennek. Gimiben, mint második nyelv tanultam heti 3 órában, de kb. a hogy hívnakra tudnék válaszolni. Gondolhatod milyen szinten folyhatott az oktatás.
2009. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Én mindig úgy éreztem, hogy le vagyok maradva, nem nagyon értettem a dogán a kérdéseket :D

Aztán egyszer egy szuperintenzív tanfolyamon vettem részt, heti 5x5 órában. Na, azzal vért izzadtam, viszont nagyon szerettem. Jól tanítottak és keményen követeltek, éreztem, hogy haladok. Ha ez is számít, akkor ezeket az órákat nagyon szerettem.

2009. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én haladó csoportban tanulom az angolt heti 5 órában,de szinte én vagyok a legrosszabb a csoportban.Mondom ezt egy hármas átlaggal(angolból).

Nem szeretem az angol órákat,mert

-nem élvezem

-a dogáim szinte csak rosszak

-nem merek megszólalni és nem is tudok rendesen beszélni(ez annak köszönhető,hogy kiröhögtek a beszédem miatt páran)

Ha így haladok,akkor lehet,hogy még jobban megutálom az angolt,vele együtt minden olyan dolgot,személyt,ami/aki angol

2009. dec. 28. 22:10
 5/22 anonim válasza:
100%

Én nagyon alapfokon beszéltem angolul amikor kikerültem Ausztriába és összejöttem egy angol palival! Így rá voltam kényszerítve, hogy akarjak és tudjak is beszélni és 2 év után legalább folyékonyan beszélek angolul majdnem mindent megértek, de bármit el tudok mondani és még németül is megtanultam bizonyos szinten. És ezek nagyon nagy örömmel töltöttek el.

Azt tanácsolom neked, hogy próbálj meg kimenni külföldre és meglátod, hogy amit itthon megtanulsz egy év alatt kint egy hónapodba sem telik. És nagyon fogod élvezni, hogy napról napra egyre többet tudsz.

2009. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok belőle mégse szeretem,főleg azért mert olyan alapszinten tanítják,hogy már lassan 7 éve tanulom és mégse értek semmit és nem is tudok rendesen beszélni angolul,és ez olyan elkeserítő mert ha így megy tovább sose lesz nyelvvizsám meg semmim :(
2009. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: Önállósítsd magad angolból; abból olyan sok anyag, olvasni, -hallgatnivaló hever mindenfelé az interneten, megy a tévében, hogy abból nagyon jól fel lehet fejleszteni az értést! Nyelvtanhoz ajánlom az Élő angol nyelvtant.

Egyetemig nem jártam angolra; németes voltam, és a gimnáziumban latin lett a második idegen nyelvem. Az ELTE-TTK-n jó volt, amíg nem vette át a Rigó utca; azóta szörnyű. El is vették az önbizalmam, amit csak nemrég tudtam visszaszerezni.

2009. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Anglisztika szakra járok...sezrinted?:D Szóval nagyon szeretem az angolt, a nyelvet, a kultúrát, a humort, a történelmet. Viszont azt ki nem állhatom , mikor a kis tizenéves gyerekek mindent angolul írogatnak ki, főleg úgy, hogy tele van nyelvtani vagy szóhibával a szöveg! Könyörgöm, gyönyörű, változatos nyelv a magyar, miért kell mindent angolul?!
2009. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az a "bajom", h én meg előbbre járok a többiekhez képest, és ami a többieknek nehezebben megy, az nekem egyszerűbb feladat. Kb ismétlés szint minden angolóra, mert nehezen tudunk haladni az osztályban, én meg ezeket már tudom. Így nem villanyoz fel már az angol. De szeretem. És nem csak órákon tanulom.
2009. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
18/lány voltam.
2009. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!