Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a szöveget? Német.

Figyelt kérdés

Polot akarok rendelni netről, de egyszerűen nem tudom lefordítani. Valaki írja le a lényeget, hogy mi a teendőm.


Bitte tragen Sie hier Ihren Promotioncode* oder Gutscheincode* ein.

Um hinterlegte Gutscheine aus Ihrem Kundenkonto einzulösen, melden Sie sich bitte

zuerst an Ihrem Konto an und kehren Sie anschließend wieder in den Warenkorb zurück.

Gültig sind sämtliche Promotion- & Gutscheincodes. Wenn Sie mehrere Geschenkgutscheine haben,

können Sie diese hier nacheinander einlösen. Pro Bestellung kann jeweils nur ein Promotioncode

eingetragen werden.

Bei Promotioncodes handelt es sich um Verbrauchsgutscheine, die nach einmaligem Einsatz

verfallen. Im Falle einer (Voll-)Retoure besteht kein Anspruch auf Gutschrift oder Auszahlung

des entsprechenden Gegenwertes.



Előre is KÖSZÖNÖM!


2009. nov. 18. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérjük, irja be a Promotionkódját vagy az ajándékutalvány kódját.

Kérjük, elöszöt jelentkezzen be a regisztrált módon az oldalra, hogy az utalványt be lehessen váltani, utánna térjen vissza a kosárhoz.

Érvényes az összes kódfajta. Ha több utalványa van, ezeket egymás után be tudja váltani.

Rendelésenként azonban csak egyet lehet beváltani.

A promotionskódok használtáru-utalványok, ezek egyszeri felhasználás után érvénytelenek. Az áru visszaküldése esetén nem lehet igényt benyujtani az ár jóváirására vagy az ellenérték visszafizetésere.

2009. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!