Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS, angol, orosz, francia,...

SOS, angol, orosz, francia, spanyol vagy olasz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy álalánosban fél évig kibírtam az angolt, utána átmentem németre, és azóta nagyon szeretem. De most kell második nyelvet választani és nem tudom, hogy mit csináljak :S Angolul muszáj lenne megtanulnom, de nagyon utálom az egésznek a kiejtését, meg nincs benne semmi logika, a többi nyelvvel nincs semmi tapasztalatom, valaki segítsen, holnap kell döntenem 12.15 után :S Előre is köszi !! :D

2013. jan. 24. 23:10
1 2
 11/12 خديج&# válasza:
Az angol egy könnyű nyelv. Német sokkal nehezebb!!!! sajnos rossz tanárt fogtál ki, aki talán megutáltatta veled vagy túlbonyolította. Nekem is volt ilyen tanárom. És az hogy nincs benne logika, az nem igaz. Csak nem tudtad még átlátni az egészet. Sok sikert, kitartást.
2013. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D !!
2013. jan. 25. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!