Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS, angol, orosz, francia,...

SOS, angol, orosz, francia, spanyol vagy olasz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy álalánosban fél évig kibírtam az angolt, utána átmentem németre, és azóta nagyon szeretem. De most kell második nyelvet választani és nem tudom, hogy mit csináljak :S Angolul muszáj lenne megtanulnom, de nagyon utálom az egésznek a kiejtését, meg nincs benne semmi logika, a többi nyelvvel nincs semmi tapasztalatom, valaki segítsen, holnap kell döntenem 12.15 után :S Előre is köszi !! :D

2013. jan. 24. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Angol vagy orosz.
2013. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébbként a szüleim az angolt szeretnék.
2013. jan. 24. 23:14
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Az angolt. Pontosan ezért, mert sokkal több a logika benne mint a legtöbb nyelvben, mivel pont hogy a ragozás logikátlan, csak utána kell járni a dolgoknak. A helyzet adott. Döntéseddel tedd le.
2013. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amikor beszélgettünk a nyelvekről, akkor anya alapjáraton kizárta az oroszt, de nekem ez tetszik a legjobban, csak nem tudom, hogy elindul-e egyáltalán a csoport, és ha elindul, akkor megéri-e itt Mo.-n megtanulni.
2013. jan. 24. 23:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem megérte tanulnom,bár nem egy egyszerű nyelv.
2013. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem az angol lenne a legjobb döntés, elvégre azt beszélik a legtöbben. Nekem a második választott nyelvem a spanyol, én azt is nagyon szeretem. :) Amit még érdemes, az szerintem az orosz. De persze ez a te döntésed. :)
2013. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köccce :D
2013. jan. 25. 05:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, mivel a nyelvtanuláshoz motiváció kell, válaszd azt, amelyik neked a legjobban tetszik, és úgy gondolod, hogy kitartóan tudnád tanulni. Azt felejtsd el, hogy melyik nyelv milyen nehéz vagy könnyű, mert ennek nincs értelme, egyedül legfeljebb az alaktani bonyolultságra érthetjük ezt, ami alapján egyértelműen az angol a legegyszerűbb, utána jön a spanyol/olasz/francia, majd a német/orosz. A nyelvtanulásnál mindig az a lényeg, hogy tetsszen a nyelv és meglegyen a motiváció, máskülönben nem tudod megtanulni.
2013. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ, végül az angolt kelöltem, megpróbálom túlélni . :D
2013. jan. 25. 16:50
 10/12 A kérdező kommentje:
*jelöltem
2013. jan. 25. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!