Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segit valaki ennek a leforditá...

Segit valaki ennek a leforditásában? It's quite evident they only lead you out of your depth.

Figyelt kérdés

Egy ferfi aki nem veszi jo neven, hogy a nö akivel nehany napot egyutt toltottek (ha nem is egesz nap) nem hajlando a flortolesnel tovabb menni, és azt mondja a nönek (bucsúzoul):

If I might offer you

one small word of advice...

Give up starting things

you're not prepared to finish.

It's quite evident they only

lead you out of your depth.


Az elso felet ertem....hogy: Ha adhatok egy tanácsot...ne vágj bele olyasmibe, amit nem vagy képes véghez vinni.

Csak azt nem tudom, hogy: "It's quite evident they only

lead you out of your depth" mit jelenthet.


2012. febr. 20. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tudod mit ha ennyire unatkozol használd a google fordítót! ;)
2012. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem unatkozok, hosszu darabot forditok, s csak amit nem tudok(meg a google fordito sem ad ki) azt szoktam megkerdezni
2012. febr. 20. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Teljesen nyilvánvaló, hogy ők csak a mélységből akarnak kivezetni,, v vmi ilyesmi
2012. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
koszonom
2012. febr. 20. 18:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen mélység? Depresszióról van szó? Abból hozza ki egy-egy megkezdett, de be nem fejezett dolog (flört)?
2012. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy a helyes?
2012. febr. 20. 19:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Milyen mélység??? Olyan fura magyarul, hogy "a mélységedből". Számodra világos, hogy mire utal?
2012. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Esetleg:

Elég egyértelmű / világos, hogy csak arra jó az ilyesmi, hogy TÉGED kirángasson a mélypontról.

(Vagyis azt veszi zokon, hogy a nőnek csak eszköz volt a pasi arra, hogy kijöjjön a depiből egy kis flört révén, de nem akart tőle semmit. Vagyis kihasználta).

Hm?

2012. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. febr. 20. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
a they az téged!? mégis mióta???
2012. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!