Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem 3 mondatot?

Lefordítanátok nekem 3 mondatot?

Figyelt kérdés

1. Ha a támadó játékos úgy kapja meg a csapattársától a labdát, hogy a passzolás pillanatában a támadó közelebb áll a kapuhoz mint a védők az les.


2. Ha valaki szabálytalankodik szabadrúgás jár érte, de kaphat érte sárga vagy piros lapot is.


3. Hazaadni csak fejjel és térddel ér.


2012. febr. 4. 12:36
 1/2 A kérdező kommentje:
(angolra)
2012. febr. 4. 12:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát meg lehet csinálni értelemszerűen(ez alatt értem, hogy nem így, tükörfordításban), de garanciát nem vállalok érte:)

Ha ezt így elmondod egy gyári angolnak, biztos megérti, ezt garantálom, de ha nagyon hivatalos megfogalmazás kéne, tökéletes nyelvtannal, akkor inkább egy angol, foci szabályaival foglalkozó oldalról kéne megszerezni.

Nem olyan nehéz, wikipedián is ott van.

(google: football rules, offside, stb kulcsszavak)


1. Offside is when the striker get the ball from a teammate, when he is closer to the opponent's goal line than the defenders.


2. If somebody makes an irregular, the opponent team can get a free kick, but the palyer can get a yellow or a red card as well.


3. To give back the ball to the goalkeeper is valid only by head and knee.

2012. ápr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!