Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a néhány mondatot angolra?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne. Íme:

Október 9-én, este hat órakor találkoztunk Bécsben a forralt boros standnál. Én vagyok az a lány, aki az Alma klub által meghirdetett nyári táborok felől érdeklődött.

Szeretnék pár sort írni magamról. (..) A szüleimmel mindig szívesen utazom, de már elég idős vagyok ahhoz, hogy ha lehetőségem adódik rá, egyedül is felfedezhessem valamelyik idegen ország rejtelmeit. Nemrég angol középfokú nyelvvizsgát szereztem, így olyan táborba szeretnék bejutni, amelynek angol a nyelve.


Sajnos Magyarországon nincsen Alma klubos ismerősöm, referencia nélkül pedig nem fogadják el a jelentkezésemet. Nagyon hálás lennék, hogyha Ön(jelen esetben egy férfi) segítene nekem bekerülni valamelyik táborba, hogy új kultúrákat és egy új országot ismerhessek meg.


Türelmesen várom válaszát, tisztelettel: XY


Nagy szükségem lenne rá. Köszönöm szépen annak, aki időt szakít rá!


2011. dec. 12. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

We met on the 9th of October in Wien at the mulled wine stand.I'm am the girl, was inquering about the summer-break camps announced by the "Alma" club.

I'd like to introduce myself in the following some words:

I have always traveled with my parents certainly, but I'm enough old to go to discover the secrets of a country abroad, alone if I would had a chance to.


Recently I've succesfully passed a language exam on comparative level of english, so I'd like to get into a camp whats main language is the enlgish.


Unfortunately at Hungary I have no friends of the "Alma" club, and without referencing my apliing cannot be accepted.


I would be very thankful, if you will help me to get in some of these camps, to come to know new cultures and a new country.


I'm waiting for your answer total patiencfully.


I would need it really much. My thanks goes to the man who would spend some time to it.

2011. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Énis középfokkal fordítottam.Biztosan nem 100%-ig hibátlan, de 100%-ig érthető...Remélem segítettem.

2011. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, semmi gond, legalább van egy összehasonlítâsi alapom! :)
2011. dec. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!