Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angolosok! Valaki lefordíta...

Lestat_626 kérdése:

Jó angolosok! Valaki lefordítaná nekem ezt a pár mondatot?

Figyelt kérdés

- " I have filmed a lot in recent years and I feel more at ease as an actor."

- "Normally, I have to hide behind my fingers to watch a movie where I act so much."

- "He now runs the country, and he is king and so he should be seen to have authority."

- ". And I lead maybe a little too much, but I think I do pretty well."

- "The Dawn Treader was built from scratch by the set-decorators and the result is impressive."

- "the know-how of the craftsmen is simply sensational"

- "I was gobsmacked and my heart jumped in my chest."

- "There are worse ways to earn a living!"


2011. aug. 26. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat filmeztem (forgattam) az utóbbi években, és egyre könnyedebben (nyugodtabban) érzem magam színészként.
2011. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a tenyerem mögé kell bújnom, ha olyan mozifilmet nézek, ahol nagyon sokat szereplek.
2011. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4. És talán kissé túl sokat vezettem/irányítottam, de azt hiszem, egész jól csináltam.
2011. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- Az utóbbi években sokat filmeztem, és már kényelmesebben érzem magam színészként.

- Általában, ha olyan filmet nézek, ahol sokat szereplek, csak az ujjaim közül leskelődve bírom nézni.

- Ő irányítja az országot, király, tehát látszódnia kell(ene) a hatalmának.

- És talán egy kicsit túl sokat vagyok előtérben (esetleg: túl sokszor viszem a prímet), de azt hiszem egész jól csinálom.

- A Hajnalvándor útja díszletfelelősök vázlatrajzából épült és a végeredmény lenyűgöző.

- a mesteremberek tudása és szakértelme egyszerűen szenzációs

- teljesen ámulatba ejtett, a szívem majd kiugrott a helyéről

- Van ennél rosszabb módja is a pénzkeresésnek!

2011. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. aug. 27. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!