Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene vki lefordítani egy...

Segítene vki lefordítani egy levelet?

Figyelt kérdés

Sajnos teljesen kuka vagyok angolból, de hamar el kéne küldenem egy levelet egy angliai cégnek.


A levél kb. így nézne ki magyarul:

Üdv!

Szükségem lenne xy nevű termékre. Érdeklődni szeretnék, hogy Magyarországra szállítanak-e és van-e lehetőségem utánvétes fizetésre? Mennyibe kerül a szállítás és mennyi időt vesz igénybe?


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!


2011. jún. 5. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Dear staff, (kedves személyzet)

I need a piece of XY, and I'd like to know if you're shipping to hungary, and if so, how much would it cost, and how much time would it take. Also, can I pay upon the delivery?


Sincerely,

(a te neved ide)

2011. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

To whom it may concern,

I would like to buy one of your products, the xy. I would also like to ask some information: do your company deliver to Hungary? If so, how much does it cost and how much time does it take?

(az utánvétes részt nem értettem...)

2011. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
áá amikor elkezdtem írni mg nem volt válasz... bocsi :D első voltam
2011. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
.. az utánvétes részt akár ki is hagyhatod, nemzetközi szállításnál biztosan nincs ilyen.
2011. jún. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 6. 08:38
 6/8 anonim válasza:

Welcome!

I need product called xy. I would like to inquire, whether delivered to Hungary and I have to pay cash on the opportunity? How much is shipping and how long will it take?

2011. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon egyszerű, beírod google fordítóba, máskor így csináld: [link]
2011. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

22:44 válasza így néz ki magyarul: (kicsit hibásan fordít magyarra, de lehet érteni...) angol-magyar fordítás


Ahhoz, hogy akire tartozik,

Szeretnék venni az egyik a termékek, az xy. Azt is szeretném megkérdezni néhány információ: nem a cég szállít Magyarországra? Ha igen, mennyibe kerül és mennyi időt vesz igénybe?

2011. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!