Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud nekem segíteni...

Valaki tud nekem segíteni lefordítani 2 német levelet?

Figyelt kérdés
Ma mondták, hogy holnapra kell és én nem tudom egyedül, a tanárom aki szokott segíteni pedig nem ér rá:S Ha 1-eseket kapok rá akkor meg fognak buktatni félévkor:s Hálás lennék ha valaki kevés hibával le tudná fordítani...
2010. jan. 4. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
felsőfokúm van németből, megpróbálkozhatok vele :) szakszöveg?
2010. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem:) sima levél:) Elküldjem, vagy ide leírjam?
2010. jan. 4. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
hol a levél?
2010. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves edina!

Nagyon sajnálom, hogy nem voltál ott a születésnapi bulimon. Nagyon jól sikerült, először hozzánk jöttek a vendégek. Nálunk volt az ebéd. Ebéd után kiültünk a kertünkbe beszélgetni, a gyerekek játszottak, fociztak a füvön. Mi nagyon jól megbeszéltük egymás gondját, baját. Rád is szakítottunk volna időt. Miután meguntuk nálunk a dolgokat, elmentünk este szórakozni. Ott is fergeteges buli volt. De majd legközelebb remélem eljössz, megígérem, hogy nem fogod megbánni.

2010. jan. 4. 17:23
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves edina!

Ezt a levelet Tunéziából írom neked. Érettségin túl vagyunk, gondoltuk a barátaimmal, hogy eljövünk egy kicsit bulizni és kikapcsolódni. Az ország egyik legszebb városában és szállodájában szálltunk meg. A reptér a szállodától mindössze 5km-re van. A tenger szinte az ablak alatt van. Nagyon kellemes a víz. Sok ember van itt, viszont csak mi vagyunk magyarok. Még 5 napot maradunk, remélem időben megkapod a levelem. Ha hazamentem felhívlak, vigyázz magadra.



Ez pedig a 2. Összesen ezeket szeretném holnap beadni.Előre is nagyon szépen köszönöm:)

2010. jan. 4. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, első vagyok. elküldtem privátban, remélem, hogy jó lesz, már nagyon rég fordítottam utoljára! ha esetleg gépelési hibát találsz, akkor bocsi, megpróbáltam alaposan átnézni, de siettem!
2010. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha még van benne pár hiba is, nagyon sokat segítettél:) Köszönöm még egyszer:)
2010. jan. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!