Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok, ezt a pár...

Lillita kérdése:

Lefordítanátok, ezt a pár mondatot angolra?

Figyelt kérdés

Ha lehet csak olyanok írjanak, akik tényleg tudnak angolul,folyékonyan és ne internetes fordítás legyen.

A MONDAT:

Szia, nagyon szeretem a filmjeidet,te csinálod a facebookodat, vagy az ügynökség? Ha egyszer feléd járok, majd összefuthatnánk, nem tudom mikor lesz, de egyszer biztos:) Mindenképp:)

Van msned?

Nem tudom mennyire vagy elfoglalt, de ha van kedved, és időd, beszélhetünk privátban is:) Szija, puszi!

Krisztina


2010. dec. 1. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és mégis hogy beszélgetnél vele privátban, ha nem tudsz angolul????
2010. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azt majd webforditoval, vagy csak ilyen alap dolgokat, vagy nemtom, de kíváncsi vagyok h mit válaszol. De ha hülyén irom meg, lehet megsem érti.
2010. dec. 1. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Hey,


I really like your movies. Do you manage your facebook, or does your agency take care of it?

If I'm ever nearby, we could meet up. Don't know when that's gonna be, but surely will happen. Definitely :)


Do you have an MSN address?

I don't know how busy you are but if you want to and have the time for it we could talk privately as well.


See you, kisses!

Krisztina

2010. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
thank you, so much!:)
2010. dec. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!