Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok néhány mondatot...

Lefordítanátok néhány mondatot németre?

Figyelt kérdés

A nyáron voltam a tengeren az osztálytársaimmal. Nagyon jól telt, szokat buliztunk. Részt vettem a CTP-n, nagyon sokat tanultam belőle. Voltam Balu parkban Meglátogattam a nagyszüleimet és segítettem nekik.


Ezt kellene németre lefordítani minél egyszerűbb szóhasználattal és nyelvtannal, ha lehetséges. Most kerültem át egy olyan osztályba ahol németet tanulnak és nem nagyon megy. :(


Köszi előre is.


2011. szept. 29. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Im Sommer war ich am Meer mit meinen Mitschülern. Die Zeit hat sehr gut verbracht, wir sind viel ausgegangen. Ich habe an CTP teilgenommen, dadurch habe ich viel gelernt. Ich war im Park Balu, ich habe meine Großeltern besucht und ihr geholfen.
2011. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. szept. 29. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Oszt. társaimmal


mit meinen Klassenkameraden -

2019. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, melyik tenger

volt ?

2019. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!