Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem az...

Lefordítanátok nekem az alábbi pár mondatot angolra? (lent)

Figyelt kérdés

ÁT LEHET FOGALMAZNI, csak a lényege ez legyen.

Előre is NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM, el sem hiszitek, hogy MENNYIT SEGÍTETTETEK NEKEM!


1. Elképesztően sokat énekelek, leginkább musicaleket. Janza Kata a példaképem, mint énekesnő, színésznő, és mint ember.

2. Minden vágyam az, hogy színésznő lehessek, és ehhez mindent megteszek, amit csak tudok. Rengeteget olvasok hangosan, hogy javuljon a beszédstílusom. Erről picit gátlásosan beszélek, mert félek hogy kislányos hóbortnak vagy elérhetetlen álomnak tartanák néhányan.

3. A kaposvári egyetemre szeretnék menni, ahol színészetet tanulnék, de ha nem vennének fel, akkor is van még legalább 10 iskola, amit kinéztem magamnak.

4. Éjjel nappal verseket olvasok, és amelyik megtetszik, rögtön megtanulom.

5. A színház és a zene az igazi és örök szerelmem egész életem át.


ÖRÖK HÁLA AZOKNAK, AKIK SEGÍTENEK!


2010. nov. 24. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:

I really do sing a lot, mostly musicals. My idol is Kata Janza as a singer, an actress and as a person as well.


All I want is to become an actress and in order for that to happen, I do everything I can. I read aloud very often, so that my speaking style improve. I am a bit inhibited when it comes to telling people about this, as they might find it childish or think it's unattainable.


I'd like to attend the University of Kaposvár, where I'd study acting. I still have picked at least 10 other schools, should I not get admitted there.


I read poems night and day and whichever one I like, I learn it immediately.


The theatre and music has been my real passion, throughout my whole life and it'll be so for the rest too.

2010. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

I sing incredibly a lot, mostly musicals. My icon is Kata Janza as a singer, actress and woman.

My passion is to become an actress, and I do everything what I can to do for it.I read a lot loudly to improve my speech style. I am not like to speak about this, because I am afraid, everybody would think that it is a fad or somebody think t

2010. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2010. nov. 24. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
18:52: Gyonyoru forditas:) Annyit megjegyeznek, hogy "so that my speaking style improveS"
2010. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek:


köszi :) az s-t tényleg lehagytam, máskor kétszer átolvasom :)

2010. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi, még azt megkérdezhetem, hogy hol laksz, mert látom, ékezet nélkül írsz? :)
2010. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nem ertem problemadat. A Bingo enekre, dallamra, megtanitod a kicsiket enekelni angolul. Nem kell mindenegyes eneket zenevel enekelniuk. Szuloknek meg jobban fog tetszeni. A tobbire megtudod szerezni a zenet/dallamot, es ok eneklik angolul.
2010. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, rossz kerdesre ment a valasz.
2010. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15:19: Persze, egyesult allamok, nyugati part:)
2010. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!