Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget németre?

Figyelt kérdés

Megnyílt az első éjjel-nappali patika, ahol ráadásul orvos is segít a betegeknek a gyógyszerek kiválasztásánál. Az is újdonság, hogy itt nem ablakon keresztül szolgálják ki a betegeket, hanem azok éjjel-nappal bemehetnek a helyiségbe, ahol az orvost is megkérdezhetik a megfelelő készítményről.

A Sheckler kínálata nem különbözik a többi gyógyszertártól. A patikában gyakorlatilag a teljes gyógyszertári választék megtalálható,a vény nélkül kapható és vényköteles gyógyszerek, vitaminok, tápszerek, gyógyhatású- és homeopátiás készítmények.


NYITÁS 2010.10.14.én


2010. okt. 12. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Die erste zwanzigvierstündige Apotheke öffnete sich, wo ein Arzt den Patienten außerdem die Auswahl an den Arzneimitteln hilft. Es ist Neuheit, dass den Patienten durch ein Fenster hier nicht gedient wird, aber sie können ins Zimmer eintreten, wo der Arzt nach dem passenden Artefakt-Tag und der Nacht gefragt werden kann. Sheckler Versorgung unterscheidet sich vom Rest der Apotheken nicht. In der Apotheke praktisch kann die volle officinal Wahl, ohne die Vorschrift verfügbar und verschreibungspflichtige Medikamente, Vitamine, Nahrungen, und homeopathische Artefakte gefunden werden.


Öffnen: 2010.10.14

2010. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bár az éjjel-nappali helyett inkább nonstopot kéne irni...szerintem
2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Die erste non-stop Apotheke hat sich geöffnet, wo zusätzlich den Patientnen bei der Auswahl der Medikamenten auch der Arzt hilft. Es ist auch eine Neuigkeit, dass man hier nicht durch das Fenster ausgedient wird, sondern mann kann Tag und Nacht ins Raum gehen, wo man den Arzt auch über den geeigneten Produkt fragen kann.

Die Auswahl von Sheckler unterscheidet sich nicht von den anderen Apotheken. In der Apotheke ist praktisch der ganze apothekische Auswahl zu finden, nicht verschreibungspflichtig und verschreibungspflichtig Medikamente, Vitamine, Nähmittel, heilwirkende-und homeopathische Produkte.


Öffnung:14.10.2010.

2010. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!