Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol nyelvvizsgázzak így?

Hol nyelvvizsgázzak így?

Figyelt kérdés

Magnóból nem vagyok jó, nagyon gyorsan mondják mindenhol a szöveget, tehát hallott szöveg értése nem nagyon megy:( (németről van szó) középfokút szeretnék tenni.

A nyelvtan az végülis jöhet, szóval van ilyen, hogy hallgatás nincs?Olyanról tudok, hogy nyelvtan rész nincs.


2010. júl. 19. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Van, középfokú írásbeli vizsga bármelyik típusból. A magnó a szóbeli része, azt csak akkor úszod meg, ha írásbelire mész. De gondolom komplex kéne, abban mindig van magnó. Úgyhogy marad a gyakorlás! Menni fog!
2010. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, ment a fel:)

Tényleg félek tőle, nekem nagyon gyorsak mind, és úgy tudom h nyelvvizsgákon még fel is gyorsítják?:S

2010. júl. 19. 13:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Normál beszédtempoban megy a magnó,lehet a szitu pörgősebb benne,akkor gyorsabb.amugy nem csak egyszer lehet ám meghallgatni!!
2010. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom:) de vhol hallottam erről, hogy vmilyen szinten felgyorsítják, nem durván, de azért a németek alapból sem beszélnek lassan:S
2010. júl. 19. 13:49
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
DEhogy gyorsítják fel, ez hülyeség! :) Mi okuk lenne rá?
2010. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Okuk mondjuk lenne rá biztos :D:D azt hiszem ezen az oldalon olvastam pont h vki tapasztalta h minimálisan felszokták, de mondjuk nem is ez a lényeg:)

Am. ti hol vizsgáztatok?ECLről jó a véleményetek?

2010. júl. 19. 13:54
 7/17 anonim ***** válasza:

en meg ilyet nem hallottam, hogy felgyorsitjak nyelvvizsgan a beszedtempot. en inkabb azt vettem eszre, hogy alap beszedhez kepest mindig sokkal erthetobbek ezek a magnohallgatasi feladatok.

es ezt konnyu gyakorolni, csak nemet adokat kell nezned stb. konnyu belejonni.

egyebkent milyen az a nyelvvizsga, amelyiken nincsen nyelvtan?

2010. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ECLnél van, nyelvtan rész nincs külön, csak levélírás, szövegértés, tehát nyelvtan rész külön nincs, de nem olyat szerenték csinálni sztem
2010. júl. 19. 13:59
 9/17 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam nyelvvizsgázni. Mindkettő sikerült elsőre!

Angol- B2

Német- B1


Csak jót tudok mondani róluk! Kedves, segítőkész vizsgáztatás van, jószándékú pontozás (ahol ugye nem gép javít).

2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hopp, csak a lényeg maradt ki: TELC

:)))

2010. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!