Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolát kéne váltanom?

Iskolát kéne váltanom?

Figyelt kérdés
10.es fiú vagyok. Budapesten járok a legeredményesebb szakközépiskolába. Az iskola jó szakmát ad, ezért mentem oda. Az osztályba meg úgy általába a suliban csak fiúk vannak. Nem érzem jól magam ott, mert nincsenek lányok és a fiúk is olyanok, akikkel nem tudok, akarok haverkodni. Nincs bennük lazaság és így nagyon unalmas az életem, és barátaim sincsenek. Ez eléggé kikészít főleg nyáron. Próbáltam, délutáni sportokat keresni, de egyik se jött be. Új társaságba sokszor kiközösítenek, mert nem illeszkedek be túl gyorsan, mert meg kell szoknom. Ha megismernek, akkor már általában mindenkivel megtalálom a közös nevezőt. Szóval sokszor volt már olyan, hogy olyannal lettem jóba, aki először kiközösített.
2009. nov. 2. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom. Persze, nem jó így iskolába járni, de ha jól tanulsz, és jó szakmád lesz, jól tanítanak, akkor szerintem maradj. Igazából nem szórakozni jár az ember iskolába, ahogy majd később a munkahelyeden sem biztos, hogy a kolegáid szimpik lesznek, viszont lehet, hogy nem nagyon tudsz majd válogatni. Tényleg jobb lenne, ha inkább akkor máshol keresnél barátokat, hogy ne legyél teljesen magányos, de ha ez egy jó suli, akkor ez is elég fontos.
2009. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem szórakozni jár az ember a suliba, de szórakozni is kell valamikor, valakivel. Délutáni programokat próbáltam siker nélkül. Így nem csak a suliba nem tudok szórakozni, máskor se.
2009. nov. 2. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod kiírni ezt a kérdést?
2009. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!