Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes az utolsó két évre...

Érdemes az utolsó két évre iskolát váltanom?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.-es és már nem nagyon bírom az iskolát, a környezetet a tanításí módót.Vegyük például az angolt.Két év alatt kb 5 angol tanárunk volt.Ebben az évben pedig volt kb vagy 10(najó talán több) óránk mert nemis tudom már, hogy hanyadik a.tanárunk nem jár be.Akkor a környezetről még nem is beszéltem...szóval nem tudom,hogy belevágjak-e egy új iskolába?kicsit félek tőle
2009. ápr. 22. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok...lassan két éve fontolgatom a gondolatot...lehet jobban félek mint amenynira szeretném, pedig nem szeretek itt, igazán nem...

nálunk még a tanárok jók mondjuk, egy-kettőtől nem szívesen válnék meg.

2009. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesom most végzős, egy műszaki suliban.

És 3 évig egy alkoholista volt a fiziktanárok ( ez sokaknál lenne felvételi tárgy ). így sokan idén mentek el másik iskolába.

IGaz ők is kaptak új tanárt, de fizikából senki nem mer érettségizni. 3 éves tanár miatt.

MEgéri váltani, mert egy év alatt is lehet sokat tanulni, ha szorgalmas valaki, és érdekli adott tárgy- illetve hogy ne bukjon meg érettségin

2009. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 év még hosszú idő, hogy ott szenvedj. :) próbáld meg.
2009. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Válts! Mindenképp érdemes! 2 év hosszú idő, meg megismerhetsz új embereket is! csak az első néhány nap a nehéz, amíg az ember felméri a terepet.
2009. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,azthiszem belevágok,csak olyan macerás.Meg ugye a legtöbb helyen van második nyelv.Na most én két évet hogy hozzaak be?lemaradások,beilleszkedés..ááá
2009. ápr. 23. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én is 10. után mentem át másik suliba..Bár az én sulim jó volt,mármint a tanárokra gondolok!Csak a társaság nem tetszett..Át is mentem,de nagyon megbántam :( Gondolg át alaposan! Csak akkor menj át, ha tudod h az a másik suli mindneképp jobb lesz a mostaninál!

2009. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!