Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, miért ilyen...

Mit csináljak, miért ilyen igazságtalan a sors?

Figyelt kérdés

Most van vizsgaidőszak és nekem van egy olyan tárgyam, amit már tavaly óta húzok, egyszerűen nem bírok rajta átmenni... Már mindent amit lehet belőle megtanultam, összeszedtem minden elérhető anyagot, de egyszerűen mindig ilyen 1-2 ponttal csúszok le arról, hogy meglegyen. Mit tehetnék még? Már komolyan elegem van, miért ilyen igazságtalan ez az egész? Ha emiatt nem lesz meg a diplomám én falnak megyek... :(

Valakinek volt már hasonló? Mi a megldás?


Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 17. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami mumusa!

Én jogra járok úgyhogy elég nehezek a vizsgáink de az a tapasztalatom hogy mindent meg lehet csinálni... Tanulj meg mindent, ennél többet nem lehet tanácsolni! Ha megvan minden anyagod vágd be az egészet, ha nagyon muszáj akkor magolj is és sikerülni fog!

Azt tapasztaltam hogy azt rúgják csak ki aki tényleg megérdemli

2011. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erőnek erejével, ha kell már 2 hónappal előtte betűről-betűre megtanulod, elolvasol hozzá minden létező ajánlott/másodlagos irodalmat és puskát írsz. Nekem is volt ilyen vizsgám (nem egy) és sírtam, hogy az istennek sincs meg, aztán megembereltem magam a fentebb írt módon és kettessel, de meglett. Ez ilyen.
2011. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!