Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Belekezdenél az orvosiba 25...

Belekezdenél az orvosiba 25 evesen?

Figyelt kérdés
Belekezdenel az orvosi egyetembe 25 evesen,ha egy orok almod volt,hogy pszichiater legyel,de korabban csaladi/anyagi akadalyok miatt nem tudnal belekezdeni,de mostmar ezek a problemak nem allnak fenn? Igy ha minden igaz,csuszasok nelkul 36 evesen vegeznek az egyetemen,de 31 evesen mar betudnek allni dolgozni,rezidenskent. Ki vallalnatok? Nem gondoljatok kesoinek? Velemenyek?

tegnap 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De igen, én későinek gondolom. Addig ki tart el, mi van ha csúszol stb

És 36 éves korodra egyáltalán nem biztos hogy akarnád.

Szerintem az orvosi pont nem olyan szak amibe később is bele lehet kezdeni.

Az se biztos hogy felvennének rezidensnek klinikára. Szóval ezt se vedd készpénznek

Az adottságaid megvannak hozzá egyáltalán? Biosz kémia emelted van? Mentálisan és fizikailag bírnád az orvosit?

Ez az örök álmod volt mit takar pontosan? Nem csak egy fiktív dologba kapaszkodsz?

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem felvennenek rezidensnek,nagy hianyok vannak sajnos.


Minden altalad felsorolt adottsag megvan.


Az orok almot szo szerint kell erteni. Kb 12-13 eves koromtol. Rengeteget olvasok a temaval kapcsolatban,vagyok sok atlaszom van pl es “tanulgatok” belole hasonlok.

tegnap 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 az hogy atlaszod van és tanulsz belőle az semmit nem jelent.

Nem tudom hol akarsz elhelyezkedni, de Budapesten egyáltalán nincsenek olyan nagy hiányok pszichiáterből.

Én nem vágnék bele a helyedben, mert szerintem ilyen idősen elég sok a vesztenivalód vele.

De te tudod.

tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!