Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » TDK munkába hogyan lenne...

TDK munkába hogyan lenne érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Nézegettem az egyetemem tanszékei honlapján a TDK témákat, és felkeltette az érdeklődésemet a dolog, én is szeretnék részt venni ilyenben. Eddig akiről tudok évfolyamtársam, hogy TDK-zik, őt egy vizsgán hívta a tanár, hogy menjen. Az a helyzet, hogy engem még sosem hívtak. Csak azok végezhetnek TDK munkát, akik kiemelkedően teljesítenek, és így meghívják? Ha jelentkeznék, lehet, hogy elutasítanak? Az intézetek honlapján csak a téma címek vannak felsorolva, az nincs, hogy egyáltalán foglalt-e az adott téma. Lehet, hogy ilyen miatt is elutasítanának? Hogy működik a TDK munkába való kezdés?

És egyáltalán, mennyi időmet venné el ez az egyetem mellett?

Előre is elnézést a buta kérdésekért, érthető módon ezekhez nem adnám a nevem, ezért teszem fel itt :/



aug. 25. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a TDK kb egy kutatás, egy mini szakdoli. Ugyanaz a menetrend.
aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem, hogy az egyetemen melyik tanár visz olyan szakdolgozati témát, amivel TDK-zni szerettem volna, írtam neki egy mailt, kifejtettem, hogy milyen téma érdekel és miért, és megkérdeztem, hogy vállalná-e a konzulensi szerepet. Vállalta. :) Pedig előtte soha nem beszéltünk.
aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!