Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes még belekezdeni 30...

Érdemes még belekezdeni 30 felett egyetembe/fősuliba/okj-ba?

Figyelt kérdés
van bármi értelme? lehet belőle még karriert építeni?
aug. 20. 23:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
tanulni sosem késő. ha érdekel a szakma, kezdj bele
aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Naná, sosem késő!

Én 27 vagyok, tervezek még 1-2 egyetemi képzést és tanfolyamokat is.

aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
az 1 dolog.... csak úgy nem akarok járni mint az eddigi kettővel.... sehova se kellek... mer a tapasztalat meg a kapcsolatok... blabla....
aug. 21. 00:04
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésem: mit dolgoztál eddig?

HR -es vagyok.

Mert nem értem a válaszod. Eddig kettövel? Tapasztalat?

aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Miután a cigányok zaklatása miatt kibuktam okj-ről (hangtechnikus) évekig benzinkúton melóztam, papírom is van róla de már xart nem ér, illetve van még egy webdesigner vizsgám.


Ui: a semmitmondó hülyeségböl meg az ekézésből nem kérek. Köszönöm. Ja és jogsim nincs és nem is nagyon lesz.


Szóval a fizikai munkával lehet ma pénzt keresni sem opció.

aug. 21. 01:28
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

4es vagyok.

Már dolgoztál, akkor van munkatapasztalatod. Semmi nem áll az utadba, hogy föiskolára/okj/ egyetemre menj. Persze, hogy lehet karriert épiteni még 50 évesen is.

Ha valaki jelentkezne hozzánk valamilyen pozicióra, és választanom kellene egy fiatal diplomás, vagy egy 40 éves diplomás 5-6 év munkatapasztalattal rendelkezö között, akkor az idösebbet választanám. A 40es biztosan tudja, hogy mit akar. A fiatal meg legtöbbször rájön, hogy rossz szakmát választott. Az idösebbek elönye a loyalitás, megfontoltság, élettapasztalat. A fiatal diplomásnak mennyi

élettapasztalata van?

aug. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jó.... a legtöbb helyre a 25 év alattit meg a nyugdíjast veszik fel
aug. 21. 02:44
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Akik azokat veszik fel, azoknak olyan ember kell, ahol nem kell komplex feladatokat megoldani. Azok kezdö munkahelyek, ahol nem számit más, csak az hogy:

Én mondom, te megcsinálod.

aug. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
En 30 evesen kezdem el az egyetemet..hogy erdemes e? sajnos kozhelynek hangzik de a hozzaallasodtol is nagyban fugg a kesobbi elhelyezkedes, vesziteni valo nincs meg kell probalni. Fizikai munkahoz nem szukseges minden esetben jogositvany, ha meg tanulmanyaid alatt szukseged van penzre, mert nincs tamogatod akkor sajnos addig muszaj dolgozni es merlegelni kell mennyire engedheted meg magadnak, hogy valogass
aug. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Megéri. De nem mindegy, hogy általános orvosira mész vagy levelező pénzügy-számvitelre. Ég és föld a különbség. De hogy jött ide a cgányok zaklatása?
aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!