Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes még belekezdeni 30...

Érdemes még belekezdeni 30 felett egyetembe/fősuliba/okj-ba?

Figyelt kérdés
van bármi értelme? lehet belőle még karriert építeni?
aug. 20. 23:34
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Én most gondolkodok rajta, hogy szeretném megpróbálni a tanító szakot de négy éves a képzés. Most vagyok 29 éves, egy diplomám van de az szociális felsőfokú diploma. Én sem tudom belevágjak-e, jövőre ha beadnám akkor is nagyon sok idő mire végzek. Igaz ezzel neked nem segítek sajnos, de én is őrlődöm.
aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11 nem lenne értelme, nem keresnél többet
aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy réges-rég meglenne már ha nem fordulok miatta magamba és nem esek mellé
aug. 21. 13:24
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszitenél, ha belevágnál?

Just do it!

aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Tanulj ki valamilyen szakmát az építőiparon belül (kőműves, ács, villanyszerelő...) és menj el egy mester mellé dolgozni egy évre!
aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ember..... megtenném....


Csak volt 1 gennyes agyhártyagyulladásom régen ami miatt nem pont úgy állok az állványon mint te....



Egyébként mennék


Ui: tudtam.... csak idő kérdése hogy valaki ledobja a fizikai meló bombát

aug. 21. 14:15
 17/23 A kérdező kommentje:

14....


Mondjuk azt a pénzt amit az újraérettségimre költenék.... mivel max önköltségesre lenne elég


Matek: 3 3 3

Nyelvtan: 4 3 3

Irodalom: 4 4 3

Angol: 5 4 3

Info: 5 5 4

aug. 21. 14:25
 18/23 anonim ***** válasza:
Az érettségi százalékok fontosabbak, mint az év végi jegyek. Ha van köztük 2 emelt, lehet duplázni.
aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ebben még az sincs benne
aug. 21. 14:32
 20/23 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél le 2 emelt érettségit. Ha angolból vagy minimum középfok szinten, akkor legyen az az egyik.
aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!