Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik felnőttképzéssel...

Melyik felnőttképzéssel járnék hosszú távon a legjobban?

Figyelt kérdés

Így 30 évesen jutottam el oda, hogy a sok tanulmányi vakvágányt követően szeretnék végre valami piacképes szakmát szerezni.

Az egyetemi jelentkezésről erre az évre már sajnos lecsúsztam, viszont addig is mindenképpen szeretném magam képezni.


Lehetőleg olyan képzés lenne a cél, amivel könnyen és gyorsan el lehet helyezkedni, AI-biztos és hasznos lehet későbbi, egyetemi tanulmányok során is, mint kiegészítő, ráépülő képzés.


A sok gazdasági képzés mellé azért került be pedagógiai asszisztens, mint lehetőség, mivel inkább humán beállítottságú vagyok és érdekel a pszichológia, ugyanakkor a gyerekekkel és a velük való bánásmóddal kapcsolatban semmilyen tapasztalatom sincs, nem tudom, hogy jó lennék-e benne, vagy sem. (Gyógypedagógusnak viszont határozottan NEM mennék, lévén, szellemi sérült gyerekekkel sajnos egészen biztosan nem tudnék foglalkozni.).

Tudom, ez kimondottan rosszul fizet, de egy papírnak talán jól jönne, továbbá segítségével valószínűleg el tudnám dönteni, hogy érdemes lenne-e a későbbiekben pedagógiai, esetleg pszichológiai pályát választanom, anélkül, hogy több évre elkötelezném magam. De ha a többi opció könnyebb elhelyezkedést biztosít, akkor inkább nyitok azok felé.


Álláskeresőként, az ingyenes, államilag támogatott képzések közül az alábbiak merültek fel nálam, mint lehetséges opciók. Szerintetek melyikkel járnék a legjobban és miért?



aug. 21. 12:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"nem véletlen, hogy sosem akartam kasszázni"

Pedig ahogy így olvaslak, konkrétan egy bizonyos pénztáros ugrott be nekem, aki szerintem ugyanúgy ADHD-s lehet, és tök jól megvan a kasszában, szerintem messziről lerí róla, hogy tök jól csinálja, mert állati precíz is meg gyors is, úgyhogy azért erről se biztos, hogy le kéne mondanod kapásból... Ha el is kalandozol, ott a gép, vissza lehet nézni, hogy hol is tartottál...

aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!