Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen hosszú távú hatásai...

Milyen hosszú távú hatásai lehetnek a diákok mentális egészségére, ha rendszeresen kiabálnak velük az iskolában?

Figyelt kérdés
jún. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit bővebben kifejtenéd, hogy milyen kiabálásra gondolsz akkor talán értelmesebb választ kapsz. Én meggugliztam és az első találat:

[link]



Az se mindegy hogy tanár kiabál a gyerekkel vagy gyerek kiabál gyerekkel. Természetesen az okokat is meg kell vizsgálni egy kiabálás előtt!


Például: Ha a tanár kiabál a gyerekkel mert rosszul vislekedik akkor ez egy bizonyos ponton túl már káros lehet. Ha a tanár rákiabál a lámpatestre éppen felmászni akaró gyerekre akkor meg rendben van.


Sorolhatnék ilyen meg olyan szhituációkat amikor jogtalan és amikor jogos a kiabálás. Vagy csak a tanárok szapulását akarod olvasni?

jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyi "attól függ" lenne a válaszomban, hogy a gondolatára is elkezdett fájni a billentyűzetem.
jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!