Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE ÁOK ponthatár 2024?

SOTE ÁOK ponthatár 2024?

Figyelt kérdés

Nem azt kérdezem hogy mennyi lesz, mert nyilván senki nem tudja előre:)


Viszont amondó vagyok, hogy tegyük meg tétjeinket. Kezdem én: tavaly 444 volt, én idén 435-re tippelek.



jún. 20. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem valahogy a 438-as ponthatár szimpi, de ki tudja mi lesz.
jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
450 is simán lehet. Érettségis csoportokban csináltak szavazást arról, hogy kinek hány százalék lett a biosz-kémia emelt. Biosz átlagban 75-80 körül lett, kémia is 60-70 bőven megvan. Ráadásul legtöbben sotét jelölnek szóval nem kell nagy csökkenésre várni. És a 40 valamennyi vizsgabizottságból 1 volt, aki személyeskedve lepontozott embereket, szóval 50-es szóbelik is simán lehetségesek.
jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Ne nekem legyen igazam, de egy picit emelkedni a a tavalyi 444-es ponthatár. A szóbelin könnyű volt magas pontszámot elérni és ráadásul az idei emeltek (biosz és kémia) könnyebbek voltak, mint a tavalyiak.

Én 449-et tippelek a SOTE AOK-n. De majd júliusban kiderül, hogy igazam van e vagy sem.

jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz igazad🥹
jún. 21. 17:07
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Tuti fog 1-2 pontot emelkedni. A biosz emelt kiemelkedően jól sikerült rengeteg embernek simán 80-90%. Kémia is 70-80% ahogy látom biosz-kémia emeltes csoport statisztikákból. De 10 pontot fix nem csökken, max 1-2-t. Orvosira sokan 2 emelttel vagy 1 felsőfokkal mennek, az már rögtön 50 pont. Felvételi elbeszélgetés is mindenkinek minimum 35-40 pont, de nem ritka abból sem az 50. Szerintem ne nagyon reménykedj. Debrecenbe, Pécsre, Szegedre nagyobb az esélyed. A sote évről évre növekszik és az emeltek is teljes százalékot érnek, nem 2/3-olódnak, mint a közepek.
jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves 5!


Nem kötekedni szeretnék, csupán azért javítalak ki, hogy ne terjedjen téves információ.

1) orvosi egyetemre mindenki (minimum) 2 emelttel megy, hiszen enélkül jelentkezni sem lehet

2) 1 db felsőfokú nyelvvizsga 40 pont, nem egyből 50…

3) Sotén több nem 50 pontos szóbeli volt, mint 50 pontos


+Honnan tudod, hogy hova mekkora esélyem van? Arról nem volt szó, hogy hány pontom lesz:)

jún. 21. 23:32
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Remélem minimum 460 pont, mert unalmas hogy mindenféle jött-ment bekerül az orvosi képzésre akik kiszóródnak 1 éven belül de addig is rontják a levegőt és többletfeladatot adnak az egyébként is leterhelt egyetemi oktatók és kutatók számára, mivel őket is értékelni kell zárthelyi, vizsga vagy laborgyak formájában amit jellemzően nem tudnak teljesíteni, de az időt elveszik más értékes diákok fejlesztésétől.
jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

1. Nem ezt írtam én is? 🤦🏻‍♀️ Igen tudom a kötelező biosz kémiát, írtam is,hogy azok továbbra is teljes százalékot érnek, szóval az által nem fog csökkenni pont mint egy olyan szakon, ahova 1 emelt sem kell.

2. Ezt nem tudtam

3. Az is minimum 35 pont volt mindenkinek, az csak 15 pontvesztés az 500-ból, 2 db 80-90%-os emelttel továbbra is tartható a 440 pont lazán.

4. Eddigi évek során mindig csökkenést jósoltak, hogy "jajjj ez nagyon nehéz érettségi volt". És mindig folyamatosan növekedett. Ráadásul a közvélemény is most emelt biosz emelt kémiáról pozitív.

jún. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
81%

Sziasztok!


Szerintem a tavalyihoz képest emelkedni fog a ponthatár, a SE ÁOK-ra: 450+ pontra tippelek.

jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Vagyis szerinted a valaha volt legmagasabb lesz a ponthatár?
jún. 23. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!