Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon felek a felvetelitol,...

Nagyon felek a felvetelitol, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Gyakorlok stb, a tudasomtol nem felek mert tudom hogy menni fog, de felek hogy annyira fogok izgulni es stresszelni hogy nem is birom elkezdeni. tuti rosszul leszek a stressztol

2021. nov. 26. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

ha már attól stresszelsz, hogy talán stresszelni fogsz, akkor sajnos reménytelen vagy


nyugi már, ez csak egy felvételi :D

majd ha idősebb leszel meglátod, hogy nem kell ennyire rápörögni semmire

2021. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig azt szoktam ilyenkor csinálni, hogy mérlegelem mi a legrosszabb kimenetel, és azt próbálom relativizálni az élethez.


Pl ha elrontasz egy írásbelit a stressz miatt, majd javítasz ősszel, ha megint, akkor majd jövő tavasszal újrázol. Egyszer csak meglesz. Mi ez az élet nagy dolgaihoz képest? Gondolj bele 50 év múlva kit fog ez érdekelni, hogy nem 80 hanem 60 pontot értél el, vagy ha nem vettek fel az első helyedre egyből? Senkit.

2021. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem, de ezt nem lehet tobbszor megirni. egyszeri alkalom lesz, 2x45 perc lesz es ezen mulik
2021. nov. 26. 23:11
 4/5 anonim válasza:
Ugyanez. Sajnos segíteni nem tudok, de legalább tudod hogy nem vagy egyedül. :)
2021. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Szia, ne izgulj, semmi értelme.

Egy természetes izgulás rendben van, de semmi értelme stresszelni.


Ha lelkiismerettel felkészülsz, te megtettél mindent.


Én felvételi előtt este rájöttem, hogy nincs értelme izgulni.


Felvételi pillanatában izgultam, de nem durván, főleg amikor ránéztem a feladatokra :DDDD


Nem sikerült valami fényesen 51 pont lett, de felvettek ahová terveztem, ez a lényeg, vagy nem?

2021. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!