Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok dönteni...

Figyelt kérdés
Na szóval felvázolom a helyzetet. Nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik a jobb középiskola. Sosem alakult ki bennem ez a "álom iskola". Mindenhol voltam és mindegyik ugyan olyan. Van pár kis jelentéktelen dolog ami miatt az egyik kicsivel jobban tetszik mint a másik de semmi komoly. Az a helyzet, hogy az iskoláról amit első helyre írtam elég sok rosszat olvastam, viszont nekem itt mindenki azt mondta jó lesz... Nem tudom most így ezzel mit kezdjek. Változtassam meg a sorrendet vagy próbáljam ki és ha tényleg olyan rossz mennyek át egy másik iskolába? Az iskolákról amit második, harmadik helyre írtam azokról olyan jókat mondanak, de én így nem nagyon tudom eldönteni, hogy most tényleg melyik a jobb. Mindegyik felvételi rangsoron elég jó helyen vagyok, szóval ez most annyira nem számít. Gyors válaszokat kérek, mert már csak holnap lehet módosítani a sorrenden szóval már ma le kellene adnom az új sorrendem.

2021. márc. 23. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
melyik sulikról van szó? Így nem tudunk segíteni...
2021. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Mi számít neked rossz meg jó sulinak?

Nálam az volt a fontos, hogy a tanárok érthetően magyarázzanak. A többi nem (pl. közösség, rendezvények). Végtére is az érettségi miatt vagyok ott, nem azért, hogy ott éljek. Az érettségi meg mindenhol ugyan az lesz.

2021. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egri iskolákról lenne szó... Közgé az első helyen, második helyen a Szilágyi, harmadikon Pásztorvölgyi mindegyiken nyelvi osztályba mennék. Mindegyik tetszik, a Szilágyi és a Közgé lenne a legideálisabb közlekedés szempontjából. Pásztorvölgyi is nagyon tetszik viszont oda azt mondják ne menjek mert sokat kell buszozni, koliba meg nem szívesen megyek.
2021. márc. 23. 13:34
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Nekem is ugyan ez, viszont azért a közösség is számít nekem. De most így csak úgy nem nagyon lehet eldönteni, hogy milyenek a tanárok :/ Mindenki mást mond. Gondolom mindenhol vannak kevésbé jó és kiemelkedő tanárok.
2021. márc. 23. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Közösséget mindenhol találsz, csak akarni kell. Biztosan nem a közösség és mások szava alapján döntenék a helyedben.
2021. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!