Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis kötelezővé tette...

A Semmelweis kötelezővé tette a hallgatók számára az oltást. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Aki nem vesz fel az oltást, annak megszüntetik a hallgatói jogviszonyát.

2021. szept. 9. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
0%

S pont azért van az, hogy csak oltottak lehetnek orvosok, hogy az már megmagyarázza azt, hogy fogalmuk sincs arról hogyan működik ez a halálszérum! Így olyan emberek lesznek orvosok akik nem értenek a szakmához :/

Ez tény!

2021. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%
Hú de értesz a dologhoz 😂😂 Halálszérum 🤣
2021. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
50: nem termelődik az örökkévalóságig a fehérje, max. pár napig, utána lebomlik az mRNS.
2021. szept. 11. 21:10
 54/63 anonim ***** válasza:
36%
53 as, vizsgáltad amit kijelentettél? Vagy csak halottad innen - onnan?
2021. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
45%
52 es, igen, nagyon jól értek a dolgokhoz!
2021. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
54: itt elmagyarázzák, hogy miért bomlik le az mRNS: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=dTXnCcBHGDM&..
2021. szept. 11. 21:28
 57/63 anonim ***** válasza:

#46: Hát a Dékán szerintem elég megbízható forrás 🤷‍♀️

45. voltam

2021. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%
A többi orvosin a klinikai gyakorlatokhoz kötelező. Lényegében tehát mindenkinek első után, már a nyári ápolástanhoz is kelleni fog. Csak ott nem Merkely a rektor, meg nem gondolták, hogy címlapot érdemel a dolog.
2021. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
66%

#49: szerintem ez a gyakorlat azért hibás, mert mint írtam, a már átesettek védettsége kérdéses/rövid ideig tart. Sokkal biztosabb megoldás az oltás. Továbbá már az első-, másodévesek is mennek ápolástan gyakorlatra.

Nem a járvány előtti kötelező oltásokra alapoztam, amit írtam, nyomonkövetem a járvány kezdete óta született tanulmányokat, eredményeket, ezért is merek állást foglalni a kérdésben.

2021. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim válasza:
44%

#59: Rendben, akkor tisztában vagy vele, hogy a fiatalok esetében nagyobb az oltási szövődmények (köztük a myocarditis és pericarditis) kialakulásának kockázata, mint azé, hogy kórházba kerülnek a koronavírus miatt. Azaz az ő egészségük szempontjából az oltás nem jár előnnyel.

Szóval a helyzet az, hogy beoltják őket most, hogy később ne jelentsenek veszélyt a páciensek vagy mások számára. Ha jól értem, a gyakorlat nyáron lesz. Amikor a COVID fertőzöttek és betegek száma nagyon alacsony. Amikorra már a most beadott oltások csekély védelmet fognak jelenteni. A kórházban, ahol mindent fertőtlenítenek és mindenki maszkot visel, ami elvileg megakadályozza a vírus továbbadását. És ahol az egészségügyi dolgozók mind be vannak és lesznek oltva, a betegek többsége szintén. Nem érzed, hogy ez egy kissé túlzás, egyben teljesen felesleges?

Mindez úgy, hogy nem veszik figyelembe a természetes immunitást. Az utóbbi időben megjelent pár tanulmány, miszerint a gyakorlati tapasztalatok azt mutatja, hogy jobban véd, mint az oltások. Hogy mennyivel jobban, azon lehet vitázni. De teljesen logikus, és ne mondd, hogy nem az, hogy a valódi vírus leküzdése erősebb és hosszabb távú immunitást ad, mint bármilyen oltás, ez sosem volt másképp. Max. lehet pár ritka kivétel, de vannak vizsgálatok, amivel ezt lehetne ellenőrizni. Egy orvosi egyetemnek ez nem lehet probléma.

2021. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!