Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis kötelezővé tette...

A Semmelweis kötelezővé tette a hallgatók számára az oltást. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Aki nem vesz fel az oltást, annak megszüntetik a hallgatói jogviszonyát.

2021. szept. 9. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
85%
Na látod, hogy nem kötelező, ha nem akarod nem kell, de ott kell hagynod az egyetemet...
2021. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
55%
jól tették. Egy egészségügyi intézményben azért ez a minimum.
2021. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
45%
Jól tették. Mivel a szép szó nem használ, ideje komolyabban megszorítani a konteós/szabadságharcos hülyéket.
2021. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
49%
felháborító. Megérné utána olvasni de sanszos ,hogy jogilag nem lehet kizárni senkit így. Ráadásul adófizetői pénzből megy az oktatás. Ugyan az mint az orvosi ellátás, azért fizetem az adót,hogy kapjak érte valamit (ott is megpedzegették már,hogy oltás nélkül másodrendűvé válik az ember az egészségügyben). Ennek a megkülönböztetősdinek elejét kellene venni. gusztustalan. (nem vagyok oltásellenes,kaptam is oltást, de saját döntésből)
2021. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen jogos, mivel korházakba járnak be tanulni, milyen lenne már ha a hallgató vinné be a covidot, eü-ben mindenkinek kötelező.
2021. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék véleményt nyilvánítani, de az oltottak is ugyanúgy fertőznek, mint az oltatlanok. Ez most már bizonyított tény.
2021. szept. 9. 21:11
 7/63 anonim ***** válasza:
63%
Neked nem teljesen mindegy, akik odajárnak kb. 100% beoltatta magát és nem könyörgésre, hanem meggyőződésből.
2021. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
56%
De gyorsabban túl vannak a fertőzésen ,í gy kevesebb ideig fertőznek..
2021. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Azért nem mindegy, mert olyan világban élünk, ahol az embereknek minden mindegy, és rögtön fejest ugranak a kútba, ha azt mondják nekik.


Szerintem ilyen körülmények között ez már nem oké. Én be vagyok oltva 2x is, de szerintem kötelezővé tenni akkor sem helyes.

2021. szept. 9. 21:17
 10/63 anonim ***** válasza:
60%
Az a rész megvan, hogy rengeteg kötelező oltás létezik?
2021. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!