Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is dunát lehetne...

Szerintetek is dunát lehetne rekeszteni a gazdmenesekből?

Figyelt kérdés

Nem gondoljátok hogy túlképzés van belőlük?

Mik a kilátásai egy frissen végzett gazdmenesnek így?



2019. aug. 11. 05:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
De, szerintem is túlképzés van belőlük. De azt tegyük hozzá, hogy a gazdmen egy univerzális alapozó diploma, sokfelé lehet vele később mozdulni. De valóban felesleges ennyi gazdmenes.
2019. aug. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
24%
Évek óta túlképzés van belőlük, de még így is sokan el tudnak helyezkedni vele. Viszont vannak bőven akik nem diplomát igénylő állásba kerülnek, hanem gazdasági OKJ-val is csinálhatnák, ami azért a fizun meg szokott látszani.
2019. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ez igaz az összes gazdasági szakra.
2019. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
34%
Hát az tény hogy egy pénzügy számvitel diploma sokkal ütősebb, és jóval kevesebb is van belőle
2019. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
17%
Jól látod kérdező. Esélyes, hogy ez a szak fog úgy járni, mint a bölcsész szakok.
2019. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Na ne már.

És az alkalmazott kozgazdasagtanrol mit gondoltok?

Engem oda vettek fel.

2019. aug. 11. 11:08
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
túlképzés van belőle szerintem, divatszak lett mert benne van a menedzsment szó, aztán fele azt se tudja , mire jelentkezik
2019. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%

6:

AK jó, csak tegyél majd rá egy gyakorlatorientált mestert.

2019. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Túlképzés van belőle, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet elhelyezkedni vele. Diplomagyárakban végzett (Kodolányi, Edutus, Gábor Dénes és társai), lusta, gyakorlattal nem rendelkező közgazdászokból van túlképzés. Egy komoly egyetemen végezve ha gyakornokoskodsz egyetem mellett akkor gyakorlatilag már bebiztosítottad magad és az életben nem kell elhelyezkedés miatt aggódnod, ha nem vagy egy kókler.
2019. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mik a gyakorlatorientált mesterek ehhez?
2019. aug. 11. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!