Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért hoznak be annyi import H...

Mért hoznak be annyi import H Astrát, hogy lassan Dunát lehetne rekeszteni velük?

Figyelt kérdés

Ha megnézzük az autópályákon használt kocsikat szállító trélereket majdnem mindegyiken van H Astra. A román rendszámú trélerek az M5-ösön is rogyásig vannak rakva vele. Szinte minden kereskedésben is akad. Az utcán ha megnézzük minden második H Astra N vagy P rendszámos, pedig 2012-i gyártották a típust.

A németeknél most jöttek rá tömegesen hogy már ciki 5-13 éves autókkal járni és egyszerre rúgják le magukról fillérekért? A kelet-európaiak meg rácuppantak és ezért viszik mint a cukrot? Vagy miért van belőlük ennyi behozott kocsi? Se a G, se a J Astrából nem látok ennyit.


2017. aug. 9. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, ők is láttak már Z14XEP dugattyút+hajtókart, amire egy 3 éves gyerek csomót tud kötni.

[link]

2017. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én májusban vettem egy Astra h Caravan-t, nekem nagyon tzetszett, szerintem eljött az ideje ennek az autónak ismét, nagyon jó, tágas és millió alkatrész van hozzá.

G Astra már lefutott (azom is volt), J Astra még drága és a nepperek még nem álltak rá.... Astra H elérhető áron van és jó üzletet lehet csinálni velük.

2017. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is ezem van, Cosmo felszereltségő 1.7 dízel tulaj vagyok már 12 éve.

Nem arról van szó, hogy nem tetszik. Használtan 1-1,5M körüli értékhatárban szerintem is az egyik legjobb válastás használtan.

Csak meglepett, hogy az utóbbi 2-3 évben milyen tömegesen árasztják el az ex német példányok az országot.

2017. aug. 9. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert jók. Újra kezdik az emberek az alsó-közép kategóriás autókat keresni, mint a Focus és az Astra. Audi, BMW picit kezd háttérbe szorulni. Ja és egyre több benzinest keresnek, az Astrákban pedig vannak takarékos benzinmotorok. Németben pedig végtelen mennyiségű van eladó minden autóból, úgyhogy ez nem gond, nem arról van szó, hogy ott mindenki egyszerre adja el ezeket az autókat.
2017. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!