Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó import. Miért éri meg?...

Autó import. Miért éri meg? Ha nem így, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Sokadik alkalommal úgy döntöttem, hogy szeretnék behozni saját célra egy autót Ausztriából, esetlegesen németországból. Különböző Facebook-os csoportokban sem, ahogy Mobile.de-n sem olyanok az árak, mint amire számítottam. Nem mellesleg a ki és hazautazás költsége is ehhez adódik. Hogyan csinálják?

2017. márc. 18. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól látod, nem nagy üzlet. Néha felkerül 1-1 jó vétel és ennyi. A drágább autóknál megéri illegális formatumban behozni, így gyakorlatilag azt keresik meg rajta amit elcsaltak.
2017. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem eri meg? Irj peldat! Amugy a jo autó kint sem olcso. De ott jobban karbantartott es jobban felszerelt autokat találhatsz, mint itthon. Persze nem a kínálat aljat kell nezned.
2017. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megerni abbol a szempontbol eri meg, hogy nincsenek annyira lelakva mint M.o n, beszelek a kinalat aljarol, en kint elek, es szoktam hazavinni kocsikat Erdelybe,de a jo veteleket en is nehezen kapom meg, amiket en szoktam venni azok nincsenek fent tobb mint 3-4 orat a neten, volt h lestem hetekig amig talaltam eggyet, hivom, megvan meg az auto, mondja persze 2 perce sincs h feltettem, oke jovok nezzem meg, kb 40-50perc addig nehogy eladja , odaerek, minden oke, mikor az alkura kerul a sor mondja sokat nem tud engedni, amiota beszeltunk tobb mint 40en hivtak, nem hittem el, megmutatta, semmi tulzas nelkul percenkent volt egy nem fogadott hivasa...2002es kombi focus volt jo arban.

Akkor eri meg ha van kint valakid akinek ulhetsz par napig, vagy ha van vonohorgos kocsid berelsz egy trailert 1-2 napra, kinezel par kocsit nem messze egymastol es utnak indulsz.

2017. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Importőrök :

kívülről szép,nem törött autókra vadásznak.

Beltere is aránylag nem szakadt,és a motor jár.

Lemossák itt ott,megfoltozzák,és jól kinéző autót eladnak haszonnal.

Az a baj 90%-ban csak jól néz ki...

2017. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszeri vásárlónak az import csak akkor éri meg, ha ritka autót vagy magas felszereltségűt keres. A nagyobb kínálat miatt a hazai nullánál minimálisan de nagyobb esélye van a gyöngyszem megtalálására.
2017. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Buf ***** válasza:
Azért éri meg mert Magyarok vagyunk, nem baj ha visszatekeredik az óra csak keveset mutasson, nem baj ha ropira volt törve csak ne látszódjon, nem gond hogy tíz éves csak még menjen tizenötöt (olajcsere nélkül). Na ezeket az autókat hozzák vagon számra, mert ami makulátlan az kint is drága, de legalább nem annyira olcsó, hogy megérje okoskodni vele. Viszont kint tényleg vannak olyan állapotúak felszereltségűek ami itthon szörnyen kevés.
2017. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!