2017. szept. 19. 19:18
1/2 anonim válasza:
Na nézzük!
2 + d = 2 * q^2
2 + 10d = 2 * q^4
Két ismeretlen, két egyenlet, próbálkozz!
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi...így már értem :D
2017. szept. 19. 19:28