Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítanátok ezt a pár...

Lefordítanátok ezt a pár mondatot angolra?

Figyelt kérdés

1. Is food a pleasure for you?

2. What do you normally eat in a typical day?

3. Do you ever cook?

4. Do you ever eat unhealthy food? How so you feel about it?

5. Are you trying to cut down on anything at the moment?

6. Are people’s diets in your country getting better or worse?


1. Az étel öröm számodra?

2. Mit eszel általában egy normális napon?

3. Szoktál főzni?

4. Szoktál enni egészségtelen ételeket? Hogy érzed magad olyankor?

5. Megpróbálasz pillanatnyilag csökkenti vmit?

6. Az emberek étrendje az országodba jobbá vagy rosszabbá válnak?


Ezek a kérdések, ezekre kell nekem válaszolni, csak nem tudom lefordítani angolra. Segítenétek? Leírom mik a válaszaim:


2010. máj. 25. 21:04
 1/3 A kérdező kommentje:

1. Igen, feltétlenül. Legjobban a szabadban szeretek sütni a barátaimmal vagy a családdal és közben beszélgetni.


2. Reggelezni nem reggel szoktam, hanem 10 óra tájban, olyankor változó, hogy mit eszek. Pl. gabonapehely, tükörtojás szalonnával. Ebédre mindig főtt kaját eszek, elsőnek az iskolában, majd otthon. Uzsonnára vajaskenyeret eszek vagy piritóst. Vacsorára készítek magamnak vmilyen tésztát.


3. Ritkán. Napközben nincs időm, csak vacsorára szoktam.


4. Elég gyakran szoktam gyors kaját enni.


5. igen, az főzés idejét.

2010. máj. 25. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Yes, of course definitely. I prefer cooking outdoors with my friends or with the family, while we talk.


2.I don't have breakfast in the morning, I prefer having breakfast around 10 o'clock. This time I never eat same things, it is always different. For example: cornflakes, fried eggs with bacon. For lunch I always eat cooked food, first in the school, then at home. For snack time I eat toast or bread and butter. For dinner I make myself something pasta.


3.Rarely. I don't have any time at daytime, I cook only for dinner.


4. I often eat fast-food.


5. Yes, the cooking time.

2010. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon szép köszönöm:)megmentetted az életem:)
2010. máj. 26. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!