Em.S kérdése:

Két szám összege 76 különbsége 18! Melyik ez két szám?

nem kell menet elèg csak eredmény mert csak ellenőrzésre kell.
2017. márc. 28. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
47,29
2017. márc. 28. 13:18
 2/4 anonim ***** válasza:
de egyébként úgy is ellenőrizheted, hogy az általad kapott két számot összeadod illetve kivonod egymásból (akár fejben).
2017. márc. 28. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
30 és 48
2017. márc. 28. 13:23
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:

Tfh a>b


a+b = 76

a-b = 18


2a = 94

a = 47


b = 76-47 = 29


azaz:

a = 47

b = 29


47+29 = 76

47-29 = 18


Ebben mi a fa**om volt nehéz, kolléga?

2017. márc. 28. 19:01