2017. márc. 24. 15:00
1/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam és 8x+3y=31 jött ki. Ez vajon jó?
2017. márc. 24. 15:00
2/3 A kérdező kommentje:
*8x+3y=-1
2017. márc. 24. 15:02
3/3 anonim válasza:
normálvektor 8 ; 3
8x+3y=8*-2+3*5
8x+3y=-16+15
8x+3y=-1